Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Drvenik > Apartmány Drvenik

Apartmány v Drveniku - Chorvátsko

Ak hľadáte apartmány v Drveniku, potom už ďalej nehľadajte. V našej ponuke nájdete apartmánovú Vilu Palme s ponukou ubytovania v dvoj až štvorlôžkových apartmánoch alebo štúdiách. Vila Palme sa radí medzi najobľúbenejšie apartmány Drvenik.

Apartmány drvenik

Letovisko Drvenik nájdete v Strednej Dalmácii, v jej južnej časti na veľmi obľúbenej Makarskej riviére. Drvenik je vyhľadávaným letoviskom - dokáže uspokojiť potreby ako mladších tak aj starších klientov i rodín s malými deťmi.

V Drveniku je k dispozícii ubytovanie v štúdio-apartmánoch i apartmánoch. Štúdio-apartmány v Drveniku sú dvoj až trojlôžkové, klasické apartmány s oddelenou spálňou štvorposteľové s možnosťou prístelky. Apartmány Drvenik - Vila Palme sa nachádza v tesnej blízkosti pri mori. Pre hostí apartmánov je zabezpečené parkovanie priamo pri vile zdarma, apartmány sú štandardne vybavené pekným nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, kuchynským kútom a balkónom - prevažne s výhľadom na more.
Podobným letoviskom, ktoré sa tešia veľkej obľúbenosti je Podgora. Pripravili sme tie najžiadanejšie apartmány v Podgore, ktoré Vás určite nesklamú. Ak by ste cestovali ešte južnejšie, potom narazíte na apartmány Gradac, najjužnejšie položené letovisko Makarskej riviéry. 

Apartmány Drvenik

Apartmány Drvenik, vila Palme

Na apartmánovej vile Palme môžete využiť na varenie plne vybavenú kuchyňu alebo odporúčame si objednať polpenziu, ktorá je podávaná priamo v objekte. Raňajky sú servírované a večere výberom z minimálne dvoch chodov aj s prílohou, šaláty sú formou bufetu.

Na výlet môžete vyraziť do 30 km vzdialeného letoviska Makarska alebo do Gradacu, ktorý je vzdialený 20 km. V miestnej požičovni v Drveniku si môžete zapožičať bicykle, kajaky, drevené člny, motorové aj vodné skútre a vodné bicykle. Vyberať môžete aj z bohatej ponuky fakultatívnych výletov, s ktorou Vás zoznámi naša delegátka v mieste pobytu. V ponuke sú napr. lodné výlety, ktoré sa uskutočňujú v sezóne na ostrov Korčula a polostrov Pelješac.

Keďže sa Drvenik nachádza v južnej časti Makarskej riviéry, je známy teplým a predovšetkým stálym počasím s minimálnym množstvom zrážok. Predpoveď počasia na nasledujúce dni môžete zhliadnuť na stránkach počasie Drvenik.

V Drveniku pre Vás ponúkame ešte apartmánovú Vilu Sirena

Apartmány Vila Sirena

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Drveniku

Apartmány Vila Sirena Makarská riviéra - Drvenik

Obľúbené a žiadané pobytové miesto v tesnej blízkosti mora. Vila Sirena je umiestnená v kľudnej časti letoviska Gornja Vala na Makarskej riviére. Kli... PlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Sirenalast minute 17%

KÚPIŤ