Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče > Apartmány Duče

Apartmány Duče - Chorvátsko

Apartmány Duče sa nachádzajú na obľúbenej Omišskej riviére. Apartmány Duče sú vzdialené cca 855 km od hraničného prechodu Mikulov. Vila Nedeljko - apartmány v Duče sú umiestnené na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na Jadranské more a protiľahlý ostrov Brač. Apartmány Duče sa nachádzajú na pokojnom mieste, zhruba 150 metrov od cesty a 200 metrov od piesočnatej pláže.

APARTMÁNY Duče

Apartmánová Vila Nedeljlko v Duče Vám ponúkne troj až štvorlôžkové izby, vzdialené 200 m od mora. Klienti cestujúci autom majú pri apartmánoch v Duče vyhradené parkovacie miesto (1 apartmán - 1 parkovacie miesto). Ponúkané apartmány sú štandardne vybavené, disponujú vybaveným kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením a balkónom s výhľadom na more. Na terase apartmánov Duče môžu klienti bez obmedzenia využívať vonkajší gril.

Z apartmánov v Duče

Apartmány Dučemôžete podnikať rôzne výlety do blízkeho i vzdialeného okolia. Z apartmánov v Duče môžete vyraziť napríklad na pevnosť Klis pri Splite, do jaskyne Vranjača, prípadne na niektorý z lodných výletov - poldenný alebo kombinovaný, napr. na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol. Obľúbené sú tiež fish pikniky doplnené rôznymi zábavnými porgramu.

Aktuálnu predpoveď počasia v Duče

 

Z apartmánov v Duče
Apartmány Duče - Vila Nedeljkomůžete podnikať rôzne výlety do blízkeho i vzdáleního okolia. Z apartmánov v Duče môžete vyraziť napríklad na pevnosť Klis pri Splite, do jaskyne Vranjača, prípadne na niektorý z lodných výletov - poldenný alebo kombinovaný, napr na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol. Obľúbené sú tiež fish pikniky doplnené rôznymi zábavnými porgramu.
Aktuálnu predpoveď počasia v Duč

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Novinka v našej ponuke, Omiš - Duče, Vila Babaja. Vila je situovaná v najobľúbenejšej časti Omišskej riviéry na predmestí Omišu, časti zvanej Duče. T... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ