Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Južná Dalmácia > Apartmány Južná Dalmácia

Apartmány Južná Dalmácia - Chorvátsko

Okrem veľmi rozmanitej ponuky ubytovania v Strednej Dalmácii pre Vás ponúkame aj ubytovanie v apartmánoch Južná Dalmácia. Oblasť Južná Dalmácia začína mestom Ploče a končí cca 45 km pod Dubrovníkom hranicami s Čiernou Horou. Južná Dalmácia ponúka veľa krás a apartmány Južná Dalmácia dokáže uspokojiť takmer každého. Klienti cestujúci vlastným autom majú u apartmánov k dispozícii vyhradené parkovacie miesto.

APARTMÁNY V JUŽNEJ DALMÁCIi

Apartmány Južná Dalmácia sú najčastejšie vyhľadávané v obľúbených lokalitách Riviéry Dubrovník (letoviska Dubrovník, Trsteno, Molunat) či Klek (letoviska Komarna , Klek), polostrove Pelješac (obľúbené letovisko Orebič) a ostrove Korčula (letoviska Korčula, Vela Luka, Lumbarda, Brna a Prižba). Ponuka apartmánov v tejto oblasti je veľmi bohatá a je tak rozhodne z čoho vyberať. Väčšina apartmánov v tejto lokalite sa nachádza v dobrej dostupnosti pláží a centra letoviska. 

Apartmány Južná DalmáciaUbytovanie južná Dalmácia prináša klientom nejednu výhodu a to predovšetkým podstatne viac priestoru, možnosť vlastného varenia, prípadne grilovanie, čo je rozhodne nemalé plus oproti ubytovanie v hoteli. Viac o tejto destinácii a ubytovacích kapacitách nájdete na dovolenka južná Dalmácia.

Apartmány v Južnej Dalmácii

sú moderne a účelne vybavené a dokážu tak uspokojiť aj náročnejšiu klientelu. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút, balkón a vo väčšine prípadov klimatizácia i Wi - Fi pripojenie v cene pobytu. U niektorých ubytovacích kapacít je aj možnosť vonkajšieho grilovania s posedením na terase apartmánové vily. Apartmány v tejto lokalite, vďaka svojmu umiestneniu, ponúkajú jedinečnú príležitosť návštevy prírodných i historických krás oblasti Južná Dalmácia. Vyraziť môžete do historického Dubrovníka, trajektom do mesta Korčula, ktoré má tiež nádherné historické centrum, navštíviť opevnenie mesta Ston alebo napr. národný park ostrova Mljet. S ponukou výletov budete bližšie oboznámení naším delegátom po svojom príchode na miesto pobyt.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie Apartmány Južná Dalmácia

Apartmány Vila Lidija Pelješac - Orebič

Vila Lidija je umiestnená v pokojnej časti Orebiča v blízkosti mora aj centra, má veľmi výhodnú pozíciu - kamkoľvek sa dostanete pomerne rýchlo. Je t... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila LidijaLast minute 2%

KÚPIŤ