Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Apartmán Malá Luka, Chorvátsko

Poloha na mape: N 43,41699     E 16,71804

last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Apartmány Omiš > Apartmány Vila Mala Luka

Apartmány Vila Mala Luka

WiFi Klimatizácia Pláž80 metrovTelevízia Obchod 1500 metrovStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

V zátoke Mala Luka v Chorvátsku nájdete apartmány podľa Vašich požiadaviek. Zátoka Mala Luka sa nachádza 3 km od mestečka Omiš v srdci Omišskej riviéry, v južnej časti Jadranského pobrežia. Zátoka Malá Lúka v Chorvátsku už na prvý pohľad osloví svoju krásou malebných prírodných zákutí, borovicových hájov, kontrastu azúrovo modrého mora a pohoria.

V letovisku nájdete krásne štrkové pláže prechádzajúce v piesok, čarovné malé zákutia a plážičky s kombináciou skalisiek, piesku a kamienkov. Ide o pokojnejšie dovolenkové miesto v Chorvátsku. Bohatý denný i nočný život ponúka priľahlé mesto Omiš, jedno z najznámejších dovolenkových miest v Chorvátsku s množstvom reštaurácií a obchodov. Apartmány v Chorvátsku v zátoke Mala Luka môžeme odporučiť pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi od 3 rokov.

 

Mám otázku

Ubytovanie

Apartmánový dom Mala Luka je nový s pomerne luxusnými štvor až šesťlôžkovými apartmánmi.

 • Klasické apartmány 2+2 majú oddelenú spálňu s manželským dvojlôžkom a obývaciu izbu s rozkladacou posteľou (čím vzniknú 2 plnohodnotné lôžka) a s kuch. kútom. Štúdio apartmán 2 + 2 je priestorovo väčší, ale je to len jedna miestnosť.

Kuchyňa je priestranná, kompletne vybavená kuchynskými potrebami vrátane rýchlovarnej kanvice a mikrovlnej rúry. Každý apartmán má k dispozícii vonkajšiu terasu alebo balkón s pohľadom na more. Obidva typy apartmánov sú vybavené klimatizáciou a Wi - Fi pripojením (započítané v cene pobytu) a televíziou so satelitom. Vstup z vonku do jednotlivých apartmánov je oddelený, rovnako tak ako balkóny alebo terasy, čo zaručuje maximum súkromia.

 • Okrem klasických apartmánov si môžete rezervovať aj luxusné apartmány 4+2 alebo 4+3 v rovnakom dome, ktoré majú výmeru 80 až 100 m2, väčšina z nich má dve oddelené spálne, dve sociálne zariadenia a tiež dve terasy. K dispozícii je tiež luxusný apartmán 8+2 s 3 spálňami, dvoma kúpeľňami, obývacou izbou 50 m2 a veľkou terasou s výhľadom na more. O konkrétnych voľných termínoch týchto apartmánov sa môžete informovať telefonicky alebo mailom.

Parkovanie

Parkovanie je pri vile ZADARMO v jej tesnej blízkosti s dostatočným počtom parkovacích miest.

Výlety do okolia

Informácie o výletoch v okolí tohto pobytového miesta Vám podá v deň príchodu vo večerných hodinách na informačnej schôdzke naša delegátka, (čas schôdzky bude upresnený po príchode) prípadne Vám tiež vybrané výlety zaistí.

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii výlety v Chorvátsku.

Odporúčania

Uvedené pobytové miesto apartmány Mala Luka uspokojí kvalitou ubytovania aj tých najnáročnejších klientov. Je to veľmi pokojné miesto s minimálnym turistickým ruchom. Na pobytovom mieste Mala Luka ponúkame tiež 10 a 11-dňové pobyty pre vlastnú dopravu počas celej sezóny. V 6. a 9. mesiacmi možnosť rezervovať akýkoľvek termín!!!

Ak už je požadovaný termín na tejto vile obsadený, môžete si prezrieť tiež ponuku Vily Elvíra alebo Vily Jure.

stravovanie

Vlastné, v kompletne vybavenej kuchyni každého apartmánu. Polpenziu je možné zaistiť v chorvátskej reštaurácii v zátoke Mala Luka - cca 300 metrov. Stravovanie Vám zabezpečí delegátka, platba priamo na mieste. V minulom roku bola cena za polpenziu cca 110,00 €.

PLÁŽE

Na mieste a okolí môžete využívať rôzne prírodné pláže. Priamo pod Vilou Mala Luka nájdete čiastočne zatienenú pláž vo vzdialenosti cca 80 metrov, alebo väčšiu pláž v zátoke Mala Luka - cca 300 metrov, prípadne si môžete zájsť do 3 km vzdialeného Omišu, kde nájdete piesčité, pozvoľna sa zvažujúca dlhé pláže.

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

GPS súradnice:

N 43 ° 24 , 598 ' E 16 ° 44 , 685 ' (formát: DD.MM.MMM = stupne ° Minúty')

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • dieťa do 12 rokov zľava 20 %
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8,00 €/osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • používanie klimatizácie
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • pobytovú taxu

Cena nezahŕňa:

 • stravu
 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Doprava do Chorvátska: vlastná, autobusová alebo letecká. Autobusovú dopravu do Chorvátska do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR a ČR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy Chorvátsko a späť sa pohybuje od 99,00 €. Viac o doprave do Chorvátska nájdete TU.