Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Ubytovanie Novalja > Apartmány Novalja

Apartmány Novalja - Chorvátsko

Vila Angelina

Prezrite si našu ponuku apartmánov Novalja na ostrove Pag. Rozsah ponuky apartmánov budeme neustále rozširovať podľa dopytu a obľúbenosti.

Apartmány v Novalji

Ostrov Pag leží severnej časti Dalmácie a patrí do skupiny Kvarnerských ostrovov. Ostrov Pag - apartmány Novalja sú vzdialené cca 655 km z Bratislavy. V letovisku Novalja ponúkame apartmány Vila Angelina vyššieho štandardu vybavené novým nábytkom, plne zariadeným kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením, SAT TV a chladničkou, balkónom aj internetom. Na Vile Angelina nájdete dvoj až päťlôžkové apartmány ktorých vzdialenosť od mora je cca 350 metrov. Pre klientov cestujúcich vlastným autom je pri apartmánoch v Novalji k dispozícii vyhradené parkovacie miesto.
Apartmány NovaljaApartmány Novalja sú vynikajúce východiskovou pozíciou pre plánovanie výletov po ostrove Pag a okolia. Z apartmánov Novalja sa môžete vydať na Fish Piknik, trasu okolo ostrova (cca 150 KN), do národného parku Kornati, Plitvické jazerá alebo Krka. Z Novalji aj ďalších letovísk ostrova Pag je možné podnikať aj najrôznejšie lodné výlety, či už ide o poldenné lodné výlety alebo lodné výlety na ostrovy Olib a Silba či lodný výlet Pažským zálivom.

Obľúbeným apartmánovým domom, ktorý v tejto lokalite ponúkame, sú Apartmány Vila Angelina.