Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Ubytovanie ostrov Pag > Apartmány ostrov Pag

Apartmány na ostrove Pag - Chorvátsko

Kvarnerské ostrovy sú krásne, rovnako ako povaha Chorvátov. Strohosť ostrovov sa začína meniť na vľúdnosť práve vďaka ľuďom. Apartmány ostrov Pag ponúkajú komfort porovnateľný so západnými dovolenkovými destináciami. Ubytovanie v apartmánoch ostrova Pag núka azúrovo priezračné more, ktoré ho štedro obklopuje zo všetkých strán.

apartmány na ostrove Pag

Apartmány ostrov Pag25 % celého pobrežia tvoria pláže, ktoré sú zárukou kvalitného  odpočinku a relaxu. Na juhovýchode ostrova Pag nájdete krasové jazerá Velo blatoa a Malo blatoa. Väčšia časť ostrovu je holá a kamenistá. Napriek tomu ponúkajú  apartmány ostrov Pag možnosť zažiť prekrásnu dovolenku plnú zážitkov.

Na ostrove Pag sa vo veľkom produkuje soľ systémom  odparovania morskej vody. Salin sa dnes používa len ako turistická atrakcia, ktorá má ukázať návštevníkom, ako sa soľ vyrábala v minulých storočiach. Ostrov Pag má pretiahnutý tvar dlhý šesťdesiat kilometrov.

Pestrú ponuku výletov v Chorvátsku nájdete TU. 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány na ostrove Pag

Apartmány Vila Angelina Pag - Novalja

Vila sa nachádza len 5 minút chôdze (cca 300 metrov) od centra mesta Novalja. Táto vila je moderne a funkčne zariadená a vybavená všetkým potrebným,... WiFiPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Angelina

KÚPIŤ