Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Južná Dalmácia > Ubytovanie Pelješac > Apartmány Pelješac

Apartmány Pelješac - Chorvátsko

Apartmány Pelješac sú najvyhľadávanejšiou voľbou ubytovania Južná Dalmácia v našej ponuke. Apartmány tu ponúkame v najväčšom a zároveň najobľúbenejšom letovisku tejto oblasti - v Orebiči. Orebič sa nachádza na juhozápade polostrova a leží neďaleko známeho vinárskeho regiónu Dingač, odkiaľ pochádza Chorvátmi veľmi obľúbené víno ​​Dingač, ktoré je veľmi hutné a temné a vyrába sa z hrozna odrody Plavac Mali. Úplným skvostom Orebiča sú nádherné piesčité pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú v Chorvátsku veľmi výnimočné a určite poteší každého návštevníka tejto lokality.

Apartmány na Pelješaci

Apartmány na Pelješaci poskytujú ubytovanie v malých vilkách, ktoré poskytujú úplné súkromie v moderne vybavených a štýlovo zariadených apartmánoch, ktoré disponujú všetkým, načo ste u apartmánov zvyknutí. Všetky apartmány majú vlastné sociálnie zariadenie, plne vybavený kuchynský kút, balkón a vo väčšine prípadov aj klimatizáciu a Wi - Fi pripojenie, Apartmány Pelješacktoré je poväčšinou zadarmo. Aj napriek tomu, že ubytovanie v apartmánových vilkách poskytuje úplné súkromie a kľud, nachádza sa zvyčajne neďaleko pláží a centra letoviska. Veľmi obľúbeným ubytovaním v tejto lokalite sú Apartmány Vila Lidija, ktoré sme pre ich obľúbenosť zaradili do našej ponuky aj pre tento rok.

Ponuku apartmánov v Orebiči budeme neustále dopĺňať o ďalšie atraktívne apartmány i hotely. Ďalšou novinkou v našej ponuke sú apartmány Drvenik, ktoré určite stoja za vašu pozornosť.

Ubytovanie v apartmánoch na Pelješaci poskytuje nielen výhodu priestoru, ale aj úplného súkromia oproti ubytovaniu v hotelových izbách, kde je ubytovací priestor podstatne menší a zároveň tu nie je možnosť vlastného varenia či prípravy i najmenšieho pokrmu.

Zo Stonu do Orebiča je to potom už len hodinka cesty, ktorá vedie krásnou prírodou polostrova Pelješac a je plná nádherných vyhliadok. V blízkej dobe by mal byť vystavaný most medzi pevninou a polostrovom Pelješac, ktorý by cestu do tejto lokality značne skrátil a nebolo by tak nutné prechádzať cez Neum v Bosne a Hercegovine.

Prehľad našich najobľúbenejších hotelov v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány Pelješac

Apartmány Vila Lidija Pelješac - Orebič

Vila Lidija je umiestnená v pokojnej časti Orebiča v blízkosti mora aj centra, má veľmi výhodnú pozíciu - kamkoľvek sa dostanete pomerne rýchlo. Je t... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila LidijaLast minute 2%

KÚPIŤ