Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Bečiči > Apartmány a penzióny Bečiči

Apartmány a penzióny Bečiči - Čierna Hora

Ubytovanie v apartmánoch je aj v Čiernej Hore veľmi populárne. V Bečiči sme pre Vás vybrali apartmány na pokojnom mieste s krásnym výhľadom na more i letovisko. Od dlhej piesčitej pláže ste pritom vzdialení iba 5 minút chôdze. Tunajšia piesočnatá pláž získala mnohé ocenenia a už od roku 1936 ju odborníci vyhlásili za jednu z najkrajších v Stredomorí.

Apartmány a penzióny v Bečiči

Apartmány v Bečičimoderne vybavené a nijako nezaostávajú za chorvátskymi apartmánmi. Majú vlastné sociálne zariadenie, vybavené sú kuchynským kútom, klimatizáciou, poskytujú pripojenie k internetu a majú aj balkón, vo väčšine prípadov s výhľadom na more. Hosťom apartmánov je k dispozícii aj veľká terasa s posedením, grilom, hojdacia sieť, stolom pre stolný tenis atď.

Bečiči je súčasťou tzv. Budvanskej riviéry a je medzi turistami veľmi obľúbené. Nachádza sa v tesnom susedstve známeho letoviska a hlavného turistického centra Čiernej Hory - Budvy, s ktorou je spojené dlhou pobrežnou promenádou. Do Budvy jazdí z Bečiči aj turistický vláčik, ktorý je možné využiť až do neskorých nočných hodín. 

Penzióny v Bečiči

Novinkou v našej ponuke sú penzióny v Bečiči, ktoré sme do ponuky zaradili na želanie klientov. Novo ponúkaný penzión poskytuje ubytovanie v čiastočne zrekonštruovaných izbách s novým moderným nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, Wi-Fi pripojením k internetu, chladničkou, SAT-TV, rýchlovarnou kanvicou a balkónom. Penzión sa nachádza v dobrej dostupnosti pláže i promenády, po ktorej možno dôjsť až do susednej Budvy. Veľkým plusom je vlastná reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, v ktorej je možné zaistiť kvalitnú polpenziu či plnú penziu. Polpenziu je možné podľa vlastného uváženia vybrať z kombinácií raňajky + večera alebo raňajky + obed.

Apartmány i penzióny v Bečiči sú z Bratislav vzdialené cca 1200 km, čo je približne 12 hodín čistého času jazdy. Pri ceste je však treba počítať aj s prestávkami a záleží aj na rýchlosti jazdy a aktuálnej dopravnej situácii. Do Bečiči odporúčame cestovať z Bratislavy cez Rakúsko, Slovinsko a Chorvátsko, kde väčšinu cesty idete po diaľniciach, až záverečná časť cesty Chorvátskom a potom v Čiernej Hore vedie po Jadranskej magistrále. Zvoliť môžete aj trasu Maďarsko, Chorvátsko a Bosna a Hercegovina, ktorá je však podstatne menej pohodlnejšia, náročnejšia na orientáciu (predovšetkým v Bosne) a nevýhodou je tiež minimum miest pre odpočinok a vhodných miest pre načerpanie paliva.

Ak Vás ponuka apartmánov v Bečiči neoslovila, pozrite si našu kompletnú ponuku apartmánov v Čiernej Hore.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány Bečiči

Penzión Palma Čierna Hora - Bečiči

Obľúbený Penzión Palma je už zopár sezón navštevovaný slovenskými turistami a pre svoje zázemie aj polohu patrí k najvyhľadávanejším v Bečiči, Budv... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Palmalast minute 22%

KÚPIŤ

Apartmány Vila More Čierna Hora - Bečiči

Apartmány Vila More sa nachádzajú v krásnom prostredí letoviska Bečiči, ktoré priamo nadväzuje na známe turistické letovisko Budva. Apartmány sú vzdi... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila MorelaST MINUTE 2%

KÚPIŤ