Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Tivat > Apartmány Tivat

Apartmány Tivat - Čierna Hora

Tivat, jedno z najväčších miest Boky Kotorskej s väčším prístavom a letiskom, je významným turistickým letoviskom s množstvom ubytovacích kapacít, najmä hotelov a apartmánov. Apartmány v Tivate sú najrôznejšej úrovne, od štandardných až po luxusné.

Apartmány v Tivate

Apartmány, ktoré nájdete v našej ponuke, sú veľmi moderneluxusne zariadené a oproti iným kapacitám v okolí sú tiež veľmi priestranné. Ich vybavenosť je navyše na veľmi dobrej úrovni. K dispozícii je vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, SAT-TV, Wi-Fi pripojenie k internetu, vybavený kuchynský kút, jedálenský kút, spoločná terasa, fén a dokonca aj žehlička. Hosťom apartmánov je k dispozícii aj spoločná práčka. Apartmány sa nachádzajú neďaleko malého prístavu a centra letoviska, kde je k videniu veľký prístav s luxusnými jachtami, výletnými loďami a množstvom kvalitných a luxusných reštaurácií, kaviarní a ďalších občerstvenia. 

Apartmány Dragana, ktoré v Tivate ponúkame, sa nachádza priamo pri pláži Belán, ktorá je pokrytá drobnými okruhliakmi. Vstup do vody je veľmi pozvoľný a ideálny pre rodiny s malými deťmi i seniorov. Príjemnou prechádzkou je možné dôjsť tiež na action beach s množstvom atrakcií, ktorá sa nachádza neďaleko.

Ak Vás nezaujala naša ponuka apartmánov v Tivat, pozrite si aj ponuku penziónov v Ulcinji, kde nájdete Penzión Aksa, disponujúci veľmi dobre zariadenými izbami s vlastnou chladničkou, klimatizáciou, Wi-Fi pripojením aj balkónom.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Tivate

Apartmány Vila Dragana Čierna Hora -Tivat

Ubytovanie pre Vás zabezpečíme na akýkoľvek počet dní! Apartmány sa nachádzajú v severnej časti čiernohorského pobrežia, poskytujú jedinečné luxusn... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Dragana

KÚPIŤ