Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Ulcinj > Apartmány Ulcinj

Apartmány Ulcinj - Čierna Hora

Bohatá ponuka apartmánov pri ulcinjskej pláži nazývanej Velika plaža zodpovedá dopytu našich klientov po tomto letovisku. Pri výbere apartmánov v Ulcinj sme dbali nielen na ich kvalitu, ale zároveň sme vyberali také apartmány, ktoré sú v dobrom pomere kvality a ceny. Nami vybrané kapacity tak vyhovejú ako klientom, ktorí vyberajú ubytovanie podľa ceny, tak aj tým, ktorí sú radi ubytovaní v kvalitne zariadených apartmánoch a sú náročnejšími klientmi.

Apartmány v Ulcinje

Apartmány v Ulcinje sú veľmi dobre a moderne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Samostatné izby v apartmánových domoch majú vlastné sociálne zariadenie a vo väčšine prípadov spoločnú kuchynku na poschodí. Všetky naše apartmány v Ulcinje sa nachádzajú vo vzdialenosti max. 250 m od pláže pokrytej jemným tmavým pieskom s blahodarnými liečebnými účinkami (reumatizmus, išias). Ranný Ulcinjský vzduch je navyše výborný aj pre astmatikov.

Počas dovolenky v Ulcinji môžete vyraziť na rad ponúkaných výletov - Boka Kotorska (Kotor), Budva, Cetinje, Skadarské jazero, rafting na rieke Tara či Albánsko (Skadar, Leza, Tirana, Durrës (Drač). Využiť môžete tiež ponuky lodných výletov, fish piknikov, rybolovu či cate-surfing priamo na Velike plaži v Ulcinje.

Pozrite si aj našu ponuku penziónov Ulcinj, kde nájdete Penzión Aksa, disponujúci veľmi dobre zariadenými izbami s vlastnou chladničkou, klimatizáciou, Wi-Fi pripojením aj balkónom.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Apartmány v Ulcinj

Apartmány Vila Arijan Čierna Hora - Ulcinj

Novopostavená vila s výbornou polohou, iba 250 m od piesočnatej pláže v Ulcinje (Velika plaža). Vila ARIJAN sa nachádza iba 100 m od Penziónu Aksa, k... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila ArijanLAST MINUTE 15%

KÚPIŤ