Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Vila Lyrik

Poloha na mape: N 42,51310     E 18,69781

last Minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Risan > Apartmány Risan > Apartmány Vila Lyrik

Apartmány Vila Lyrik

WiFi Klimatizácia Pláž100 mTelevízia Obchod Autobusová doprava Vlastná doprava

Vila Lyrik sa nachádza na brehu risanského zálivu v Boce Kotorskej. Okolo vilky je veľa zelene, pretože je obklopená vlastnou záhradou.

Od pieskovo-betónovej pláže je vila vzdialená iba 100 m. Dostupné sú aj reštaurácie a obchodíky, pretože sa vila nachádza neďaleko centra, ale na kľudnom mieste s príjemným výhľadom na záliv a pohorie na protiľahlom brehu kotorsko-risanského zálivu.

Mám otázku

ubytovanie

K dispozícii sú dvoj štvorlôžkové štúdiá a apartmány typu štandard. Všetky štúdiá a apartmány sú vybavené klimatizáciou a Wi-Fi pripojením, ktoré sú hosťom k dispozícii zadarmo.

Apartmán 2 + 2 s oddelenou spálňou (štandard) je vybavený dvoma pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom v obývacej časti, šatníková skríň, TV-SAT, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom na risanský záliv alebo do záhrady.

Dvojlôžkové štúdio (štandard) je vybavené manželským dvojlôžkom alebo dvomi samostatnými lôžkami, šatníková skríň, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom na risanský záliv alebo do záhrady.

Štúdiá aj apartmány sú orientované na juh smerom k pláži.

Parkovanie

Parkovanie je pre hostí zabezpečené ZADARMO priamo pri Vile Lyrik, kde je k dispozícii priestranné parkovisko.

Výlety

Keďže sa vila nachádza v Boce Kotorskej, môžeme odporučiť predovšetkým návštevu neďalekého Perast a malých ostrovčekov Gospa od Skrpjela a Sv. Djordje, ktoré sa nachádzajú neďaleko Perast. V Boce Kotorskej potom rozhodne nesmieme zabudnúť na historické mesto Kotor, po ktorom je celý záliv pomenovaný. Kotor sa nachádza na opačnej strane Kotorsko-risanského zálivu.

Odporúčanie

Majitelia vily Vám na mieste ochotne poradia pri výbere výletov, odporučia najlepšie miestne reštaurácie a v prípade problémov sú Vám plne k dispozícii.

Ak Vás tento apartmán nezaujal, zhliadnite tiež ponuku apartmánov Ulcinje či bohatú ponuku ubytovania v Čiernej Hore.

stravovanie

Vlastné.
Raňajky – v prípade záujmu Vám môžeme zabezpečiť raňajky podávané priamo na Vile Lyrik.
Obedy a večere - odporúčame zaistiť na mieste v risanskej reštaurácii vzdialenej 150 m od vily. V reštaurácii veľmi dobre varia a jedlo je dostupné za dobré ceny.

Pláž

V mestečku Risane je návštevníkom k dispozícii viac piesočnatých či betónových pláží. Najbližšia je vzdialená iba 100 m od vily. Na pláži je dostupný plážový servis, bary, občerstvenie, zmrzlina ...

Risanský záliv ponúka veľa možností na kúpanie na menších štrkových alebo pieskových plážach doplnených betónovými plošinami na slnenie. Malé pláže nájdete v celom Kotorsko-risanskom zálive aj samotnej Boce Kotorskej.

Pes

Ubytovanie vo Vile Lyrik so psom nie je povolené.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov ZADARMO
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie (cena za celý apartmán)
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • záverečné upratovanie
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • pobytovú taxu 0,80 €/osoba/noc, dieťa od 2 do 18 rokov 0,40 €/noc, (dopláca sa na mieste), deti do 2 rokov pobytovú taxu neplatia

Cena dopravy:

Vlastná doprava.