Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka Čierna Hora > Dovolenka Bečiči

Dovolenka Bečiči - Čierna Hora

Dovolenka Bečiči je veľmi vyhľadávanou voľbou aj medzi slovenskými turistami. Letovisko Bečiči sa nachádza na známej Budvanskej riviére, východne od Budvy, do ktorej je možné dôjsť po 4 km dlhej promenáde, ktorá vedie z Bečiči pozdĺž budvanskej pláže a prístavu až k samotnému starému jadru mesta.

Dovolenka v Bečiči

Medzi Bečiči a Budvou jazdia mikrobusy, ktoré sú v prevádzke až do neskorých nočných hodín. Využiť môžete tiež atraktívny turistický vláčik. Dovolenka v Čiernej Hore - Bečiči je ideálnym miestom ako pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie letovisko, tak aj pre tých, ktorí si večer radi vyrazia za zábavou. Milovníci zábavy môžu využiť bohatú ponuku zábavy v Budve a v neskorých večerných hodinách sa mikrobusom alebo turistickým vláčikom vrátiť do pokojného prostredia letoviska Bečiči. 

To, čo však turistov na dovolenku do Bečiči najviac ťahá, to je dlhá piesočnatá pláž pokrytá hrubším pieskom, ktorá je ozajstným klenotom tohto letoviska. Vstup do mora je navyše veľmi pozvoľný, čo určite ocenia nielen rodiny s malými deťmi, ale aj seniori. Pláž v Bečiči je 1800 m dlhá a končí až v malej rybárskej dedinke Rafailoviči, do ktorej si môžete pozdĺž pláže urobiť príjemný výlet. Po pobrežnej promenáde do Rafailoviči dorazíte pomalšou chôdzou do 20-tich minútach.

Dovolenku v Bečiči

si môžete spestriť najrôznejšími výletami. Blízkosť veľkého turistického centra Budvy, ktoré sa navyše môže pochváliť krásnym historickým jadrom s úzkymi uličkami, povedie Vaše kroky najskôr práve sem. 25 km severne sa v zálive Boka Kotorska nachádza mesto Kotor, staré historické mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Pre návštevu Kotoru je dobré vymedziť si minimálne polovicu dňa, keď väčšinu času zaberie výstup k pevnosti Sv. Ivan, avšak za predpokladu, že sa k pevnosti rozhodnete vystúpiť. K pevnosti Sv. Ivan nad Kotorom vedie cca 1500 schodov, ktorých zdolanie dá zabrať, výhľad, ktorého sa Vám však po výstupe dostane, ten naozaj stojí za to. Zájsť si tiež môžete ešte kúsok za Kotor do Perastu, pri ktorom sa nachádzajú malé ostrovčeky Gospa od Skrpjela a Sv. Djordje. Necelých 7 km južne od Bečiči môžete navštíviť mestečko Sveti Stefan a prezrieť si zblízka milionársky polostrovček, ktorý zdobí mnohé publikácie o Čiernej Hore.

Dovolenku v Bečiči môžeme odporučiť nielen rodinám s deťmi, seniorom a milovníkom piesočnatých pláží, ale aj tým, ktorí si radi užívajú čulý nočný život - tento si plnými dúškami môžu užívať v susednom letovisku Budva.

Pozrite ponuku ubytovania v Bečiči a pokiaľ Vás nezaujala, pozrite sa tiež na ponuku ubytovania v Budve.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenky v Bečiči

Apartmány Vila More Čierna Hora - Bečiči

Apartmány Vila More sa nachádzajú v krásnom prostredí letoviska Bečiči, ktoré priamo nadväzuje na známe turistické letovisko Budva. Apartmány sú vzdi... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila MorelaST MINUTE 2%

KÚPIŤ

Hotel Splendid & Spa Resort***** Čierna Hora - Bečiči

Moderný a veľmi luxusný hotel sa nachádza v centre Bečići, je ľahko dostupný z Jadranskej magistrály a pritom sa nachádza priamo pri 1800 m dlhou pie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieLetecká doprava Hotel Splendid & Spa Resort*****

KÚPIŤ

Hotel Montenegro Beach Resort**** Čierna Hora - Bečiči

Hotel sa nachádza priamo v centre Bečići a je jedným z najmodernejších a najkvalitnejších hotelov na pobreží, ktorý poskytuje ubytovanie v Čiernej Ho... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Montenegro Beach Resort****

KÚPIŤ

Fotogaléria