Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Duče

Dovolenka Duče - Chorvátsko

Obľúbené letovisko Duče sa rozprestiera v tesnej blízkosti Omišu s prekrásnou 3 km dlhou piesočnatou plážou - Copacabana. Príjemnou prechádzkou sa dostanete do Omišu cca za 25 minút. Písečité pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré lemujú toto letovisko, dostatok zelene, nádherná panoráma hôr a ostrovov predurčuje Duče k prežitiu nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky, najmä rodín s malými deťmi.

DOVOLENKA V Duče

Duče sú tvorené radom malých dediniek neďaleko od Omišu, nachádzajúcich sa v oblasti medzi Jadranským morom a horským pásmom. V minulosti patrili slávnej Poljickej republike, ktorej vládol Veľký knieža podľa ustanovení Poljického štatútu. Takéto dedičstvo zanechalo nezmazateľnú stopu v okolí mesta, ktoré sa pýši zachovanými príkladmi ľudovej vidieckej architektúry.

Všetky dediny sú podobné: majú staré kamenné ulice, cesty, malé námestia s kostolmi a školami,  aj prastaré polia a olivové háje vo svojej blízkosti. Tieto dediny vzdialené iba desať minút jazdy autom od pobrežia, obklopené bohatým stredozemným rastlinstvom, ďaleko od hluku a hemženia pláží, s čistým vzduchom, miernym podnebím a prekrásnym výhľadom na okolité ostrovy Brač, Hvar a Šolta, očarí každého návštevníka na prvý pohľad. Dovolenku Duče si vyberajú predovšetkým vyznávači piesočnatých pláží a pokojného ubytovania. My Vám môžeme zabezpečiť ubytovanie na vile Nedeljko v centrálnej časti Duče. Dovolenku v Omiši môžete prežiť na opačnej strane mesta, v zátoke Mala Luka.Prehľad ubytovania v tejto lokalite nájdete "TU".

Poloha DučeDovolenka Duče

Duče je v podstate predmestím mesta Omiš. Historicky zaujímavý Split je vzdialený asi 20 km severným smerom, na opačnú stranu sa môžete vydať na Makarskú riviéru - Bašku Vodu, Brelu alebo mestečka Makarska. Jedná sa skôr o kľudnejšie odpočinkové miesto s prevažne piesočnatými plážami, ktoré sú dlhé cez 2 km a nadväzujú na pláže v mestečku Omiš.

Služby v Duče

Dovolenka Duče

V Duče nájdete všetko potrebné - obchody, zmenárne, reštaurácie, kaviarne, požičovne rôznych športových potrieb (cestné i vodné skútre, loďky), atď.

Vyžitie

Živší denný i nočný život ponúka blízky Omiš. Hostia, ktorí pricestujú autobusom, sa môžu vďaka dobrému miestnemu autobusovému spojeniu bez problémov dopraviť ako do Splitu, tak aj do rôznych stredísk na Makarskej riviére. V lokalite Duče Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v apartmánovej Vile Nedeljko.

Omišská riviéra je obľúbená predovšetkým vďaka prírodným, nepreplneným a členitým plážam. Mestečko Omiš sa stalo vyhľadávaným najmä vďaka nádhernej scenérii a kontrastu mora a vysokých skál popínavými sa tesne nad Omišom. Dovolenku v Duče môžeme teda odporučiť najširšej klientele.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Novinka v našej ponuke, Omiš - Duče, Vila Babaja. Vila je situovaná v najobľúbenejšej časti Omišskej riviéry na predmestí Omišu, časti zvanej Duče. T... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ

Fotogaléria