Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Gradac

Dovolenka Gradac - Chorvátsko

Vyskúšajte novinku pre nadchádzajúcu letnú sezónu v Chorvátsku - dovolenku v Gradaci na apartmánových domoch a vilách. Gradac je najjužnejšia destinácia Makarskej riviéry a patrí tiež medzi najvyhľadávanejšie letoviská pre ojedinelú pláž s názvom Gornja Vala. Pobrežná promenáda je lemovaná radom paliem a ponúka návštevníkom celý rad obchodíkov, tradičných pizzerií ​​a barov s príjemným posedením.

dovolenka v gradaci

Vzdialenosť Gradaca od Makarskej je približne 60 km južným smerom a rozprestiera sa na úpätí pohoria Rilić v blízkosti ústia rieky Neretvy. Nádherný výhľad na protiľahlý polostrov Pelješac (druhý najväčší v Chorvátsku) a ostrov Hvar, vytvára spolu s veľmi priaznivými klimatickými podmienkami a výhodnou polohou z tohto letoviska ideálne miesto pre prežitie pohodovej dovolenky v Gradaci. 

Ak by naše kapacity v Drveniku boli už obsadené, môžeme Vám ponúknuť veľa iných krásnych miest pre prežitie skvelej dovolenky po celom Chorvátsku. Ako príklad si môžete prezrieť dovolenku v Drveniku, tesnom susedstve Gradáca alebo dovolenku na Pelješaci, druhom najväčšom polostrove Chorvátska.

Pláže v Gradaci

Ako sme sa už zmienili v úvode, patrí pláž Gornja Vala pre svoju dĺžku, priezračnú vodu a biele kamienky k najvyhľadávanejším a najkrajším v tejto oblasti. Dovolenku v Gradaci tak vyhľadávajú predovšetkým milovníci prírody a kúpania. Horský masív Rilić chráni pobrežie pred vetrom z vnútrozemia, počasie je tu tak veľmi teplé a stabilné aj v mimosezónnych termínoch.

Reštaurácie a obchody

V Gradaci sú turistom k dispozícií kaviarne, reštaurácie.

Športové a kultúrne vyžitie v Gradaci a okolí

Gradac je rájom pro športovo založených hostí, ponuka vyžitia je široká, napr. tenis, mini golf, cyklistika, pešia turistika, tenis, surfing a iné.  Pre zábavy chtivých klientov je lákadlom plážová disko­téka pod širým šírym nebom. Konajú sa tu aj rôzne ľudové slávnossti, napr. Gradská turistická noc a iné.

Výlety z Gradaca

Určite najväčším lákadlom počas dovolenky v Gradaci bude nazabudnuteľný výlet k Bačínským jezerám. Ide o soubor vzájemne propojených sladkovodných jezier, ktoré sú obklopené bujnou vegetáciou. Zajímavosťou určite bude skutočnosť, že dna jezier sú pod úrovňou hladiny mora. K prehliadke vás bude tiež lákať Ploče, z ktorého vychádzajú trajekty na poloostrov Pelješac. Viac informácií o výletoch nájdete na špecializovanej stránke "Výlety v Chorvátsku".

Pri výbere dovolenky bude Gradac patriť medzi favoritov - aj pre veľmi dobrú dopravnú dostupnosť. Až do Ploče vede diaľnica, odtiaľ je to do Gradace už len kúsok.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka v Gradaci

Penzión Velimir Makarská riviéra - Gradac

Menší rodinný penzión s príjemným ubytovaním a dobrou polohou v letovisku Gradac na Makarskej riviére. Penzión sa nachádza necelých 200 m od krásnej ... PlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Velimir

KÚPIŤ

Apartmány Vila Josko Makarská riviéra - Gradac

Obľúbená, zrekonštruovaná vila sa nachádza cca 150 metrov od kamienkovej pláže a 300 metrov od centra mesta.Vila je umiestnená na rovine a je vhodná ... WiFiPlážObchodBazénVlastná dopravaApartmány Vila Josko

KÚPIŤ

Apartmány Vila Teo Makarská riviéra - Gradac

Krásna apartmánová vilka sa nachádza iba 150 metrov od krásnej kamienkovej pláže a približne 200 metrov od centra letoviska. Pred vilou je posedenie ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Teo

KÚPIŤ

Apartmány Guji Makarská riviéra - Gradac

Veľmi príjemné ubytovanie zažijete v modernej apartmánovej vile Guji v obľúbenom letovisku Gradac. Vilku nájdete nad cestou, ale pritom na kľudnom mi... WiFiKlimatizáciaPlážObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Gujilast minute 2%

KÚPIŤ