Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > MAGAZÍN > Dovolenka pri mori s deťmi > Dovolenka s deťmi ZADARMO

Dovolenka s deťmi ZADARMO

Ponuka letnej dovolenky s deťmi nebola nikdy výhodnejšie! Hneď na niekoľkých našich ubytovacích kapacitách novo ponúkame akciu "dieťa ZADARMO".

Dovolenku s deťmi zadarmo si užijete napr. v čiernohorskom Bečiči (Penzión Palma).

Letná dovolenka s deťmi ZADARMO

Napr. ak cestujete s dvoma deťmi, získava prvé dieťa zľavu 50 % zo základnej ceny pobytu a druhé dieťa má pobyt úplne ZADARMO. Ponuka dieťa zadarmo sa na týchto kapacitách nesčíta so zľavou First Minute.

Ponuku dovolenky s deťmi zadarmo poskytujeme tiež na hoteli Croatia Sydney.

Na väčšine našich ostatných ubytovacích kapacitách môžete akciu "dieťa zadarmo" využiť aspoň pre Vaše najmenšie ratolesti do 3 rokov, ktoré majú pobyt (bez nároku na lôžko) úplne zadarmo. 

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie Dovolenky s deťmi ZADARMO

Hotel Croatia Sydney Omišská riviéra - Mimice

Ubytovanie v Mimiciach v hoteli - za cenu apartmánu!!! Využite mimoriadnú cenovú ponuku. Pobyt v hoteli za cenu pobytu v apartmáne s polpenziou. Ide ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Croatia Sydneyfirst minute 22%

Dĺžka pobytu: 7 nocíDoprava: vlastná Cena od: 201,00 €

KÚPIŤ

Penzión Palma Čierna Hora - Bečiči

Obľúbený Penzión Palma je už zopár sezón navštevovaný slovenskými turistami a pre svoje zázemie aj polohu patrí k najvyhľadávanejším v Bečiči, Budv... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión PalmaFirst minute 22%

Dĺžka pobytu: 7 nocíDoprava: vlastná Cena od: 156,00 €

KÚPIŤ