Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka Čierna Hora > Dovolenka Sutomore

Dovolenka Sutomore - Čierna Hora

Na Barskej riviére, len pár kilometrov od Baru, sa nachádza obľúbené letovisko Sutomore, v ktorom je sústredená väčšina ubytovacích kapacít z Barskej riviéry. Sutomore i jeho okolie ponúka jedinečné podmienky pre strávenie pohodovej dovolenky. Klenotom letoviská sú piesčité pláže, ktoré sú lákadlom pre turistov.

dovolenka v Sutomore

Nádherné pláže však nájdete aj v okolí letoviska. V rámci niektorého z lodných výletov, ktoré môžete počas dovolenky v Sutomore absolvovať, príp. loďou z letoviska Čanj (cca 7 km od Sutomore) odporúčame navštíviť Kraljičinu plažu. Plavba Čanj > Kraljičina plaža trvá cca 5 minút a vyjde vás na 2,00 €/osoba (za oba smery). Krištáľovo čistá voda i nepreplnené tunajšie pláže robia z tohto miesta raj na zemi, ideálne pre relaxáciu a odpočinok od starostí.

Samotné letovisko Sutomore zaznamenalo v posledných 40 rokoch veľký rozmach a z vtedy bezvýznamnej osady vyrástlo vyhľadávané letovisko. V okolí letoviska si na svoje prídu tiež milovníci histórie. Navštíviť môžu starobylý kostolík sv. Tekly, v ktorom sa nachádza ako katolícky, tak pravoslávny oltár, ďalej za zmienku stojí  benátska pevnosť Haj-Nehaj z 15. stor. a takisto zrúcaniny tureckej pevnosti Golobrdo, ktoré sa nachádzajú na rovnomennom kopci priamo pri Sutomore. Z oboch pevností je nádherný výhľad. Dovolenka v Sutomore je tak ideálnym miestom nielen pre relax na pláži, ale aj pre poznávanie okolia a histórie.

Dovolenka v Sutomore ponúka aj bohatý spoločenský život, ktorého centrom je promenáda. Viac ako kilometer dlhá promenáda tiahnuca sa pozdĺž pláže nabáda na posedenie v kaviarňach, reštauráciách, baroch či iných zábavných podnikoch. Za diskotékou či tanečnými večermi so živou hudbou je možné vyraziť na terasy miestnych hotelov.

Do našej ponuky sme zaradila kvalitné ubytovanie: hotely Sutomore za skvelé FIRST a LAST MINUTE ceny. Neváhajte a objednávajte už teraz. Ponuka je naozaj pestrá a zaručene ubytovanie v Sutomore bude pre vás nezabudnuteľné.

 

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenky v Sutomore

Hotel Barcelona Čierna Hora - Sutomore

Hotel Vila Barcelona (Barselona) sa nachádza priamo na dlhej piesčitej pláži letoviska Sutomore a ponúka očarujúci výhľad na pláž i more. Poloha vil... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Barcelona

KÚPIŤ