Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Tučepi

Dovolenka Tučepi - Chorvátsko

Tučepi sú pravým srdcom Dalmácie. Obec a obľúbené prímorské letovisko Tučepi leží asi 3 km južne od Makarskej a vyniká mimoriadne bohatou vegetáciou. Toto obľúbené mestečko sa nachádza sa pod zrázmi pohoria Biokova a patrí spolu s Brelou medzi najznámejšie strediská Makarskej riviéry.

DOVOLENKA V TUČEPI

Tučepi boli už v antických dobách cieľom všetkých, ktorí si priali nájsť v nepoškvrnenej prírode stratený pokoj, uvoľnenie a bezstarostnosť. V päťdesiatych rokoch navštívil Tučepi Jean Cocteau, Alberto Moravia, Dellie Scalla a Jean Marais.

Nádherné kamienkové pláže sa rozprestierajú v dĺžke viac ako 3 km. Vďaka tomu je dovolenka v Tučepách obľúbenou voľbou predovšetkým rodín s deťmi.

Návštěvníci letoviska Tučepi si tak môžu pri letnej dovolenke užiť kúpanie a odpočinok na slnkom vyhriatych širokých štrkových plážach, alebo si môžu vybrať z pestrej ponuky vodných športov  (požičovne surfov, vodných bicyklov, Dovolenka Tučepivodných skútrov, vodných lyží a pod.) a v neposlednom rade majú možnosť ochutnať tunajšiu kuchyňu, či si len tak posedieť v jednej z mnohých miestnych kaviarní, reštaurácií, barov a pizzerií​​. Tučepi si vďaka svojej širokej ponuke získali veľkú obľúbenosť a patria k jedným z najžiadanejších stredísk Jadranu.

Dovolenka Tučepi - hotel či apartmán?

Výber typu ubytovania je zásadnou otázkou pri plánovaní dovolenky. Tučepi ponúkajú v hojnej miere jednak apartmány v štandardnej, ale tiež luxusnej úrovni, hotely potom všetkých kategórií. Apartmány Dovolenka Tučepizvolia väčšinou klienti, ktorí si pri dovolenke sami pripravujú jedlo alebo početnejšie skupinky, ktoré hľadajú možnosť večerného posedenia na vonkajšej terase s možnosťou grilovania. Hotelová klientela vyhľadáva pri dovolenke komfort a kvalitné služby so všetkým čo k tomu patrí. Tučepi sú v tomto smere pripravené splniť akékoľvek požiadavky, aby sa Vaša dovolenka v Tučepoch stala nezabudnuteľným a príjemným zážitkom.

Za pozretie ale určite bude stáť tiež naša stránka dovolenka v Podgore. Toto letovisko je tesným susedom Tučep a možno tu nájdete to pravé, čo ste hľadali.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie ubytovanie na dovolenke v Tučepoch

Apartmány Vila Marin Makarská riviéra -Tučepi

Moderné a veľmi príjemné ubytovanie Tučepi za lákavú cenu - to je ubytovanie na Vile Marin. Táto apartmánová vila je moderne a účelne zariadená - kat... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila Marinlast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Tihana Makarská riviéra - Tučepi

Vila Tihana je ideálnou voľbou aj pre náročnú klientelu a taktiež všetky vekové kategórie. Za veľmi priaznivé ceny ponúka komfortné ubytovanie v m... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Tihanalast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Marina Makarská riviéra - Tučepi

Ubytovanie Tučepi - Vilu Marina nájdete v tesnej blízkosti Vily Marin, ktorá je medzi klientmi veľmi obľúbená a tiež rýchlo plná aj pred sezónou. ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila Marinalast minute 2%

KÚPIŤ

Hotel Anastasis*** Makarská riviéra - Tučepi

Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi. Hotel je novo zr... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Anastasis***

KÚPIŤ