Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Pohled na hotel Croatia Sydney a vedle stojící vilu Mária, Mimice

Poloha na mape: N 43,40461     E 16,80492

last minute 22%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice > Hotely Mimice > Hotel Croatia Sydney

Hotel Croatia Sydney

WiFi Klimatizácia Pláž200 metrovTelevízia Obchod 100 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Ubytovanie v Mimiciach v hoteli - za cenu apartmánu!!!

Využite mimoriadnú cenovú ponuku. Pobyt v hoteli za cenu pobytu v apartmáne s polpenziou. Ide o menší, príjemný hotelík strednej kategórie rodinného typu s priaznivou polohou a predovšetkým s prekrásnym výhľadom. Na niektorých izbách vidíte more aj zo svojej postele! Hotel Croatia Sydney nájdete nad hlavnou zátokou a prístavom mestečka Mimice. Je umiestnený na menšom kopci pod cestou, asi 150 metrov od pláže. Príjemnou cestou zídete po 3 minútach chôdze k moru, priamo na hlavnú mestskú pláž. Pohľad zo všetkých balkónov je orientovaný na more kde v diaľke vidíte ostrov Brač aj pobrežie Makarskej riviéry. V najbližšom okolí nájdete obchod s potravinami a zeleninou, poštu a pizzeriu. Ubytovanie Mimice, to je jedinečný pobyt v krásnej krajine,  v panensky zachovalom prírodnom prostredí s krištáľovo čistým morom pod slnečným nebom - to všetko Vás pozýva k návšteve tohto hotela.

 

Mám otázkuVizualizácia

Ubytovanie

Hotel Croatia SydneyV hoteli sa nachádzajú dvoj, troj a štvorposteľové izby, ktoré sú vybavené samostatným WC a sprchou, klimatizáciou, TV a vlastnou minichladničkou. Každá izba má balkón s čarovným výhľadom na more, kde môžete oddychovať a pozorovať očarujúce blankytné more a protiľahlý ostrov Brač. Na hornom poschodí hotela je presklenná a priestranná reštaurácia s barom a biliardovým stolom. Pred vstupom do hotela je vonkajšia záhradka s príjemným posedením a grilom. Najkrajšou časťou hotela je presklenný salónik určených pre stravovanie ubytovaných hostí, má úchvatným výhľad a dva priľahlé balkóny, na ktorých môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Reštaurácia, bar i salónik sú klimatizované. Horná časť reštaurácie sa využíva na posedenie pri príjemnej živej chorvátskej muzike. Môžete pritom ochutnať výborné vína z Mimic alebo morské špeciality, ktoré Vám profesionálne pripraví hotelová reštaurácia. Wi-Fi pripojenie ZDARMA!!!

Virtuálna prehliadka hotela Croatia Sydney v Mimiciach a jeho okolia (TU) si môžete pozrieť interiér hotela a jeho blízke okolie.

Parkovanie

Pre hostí, ktorí majú ubytovanie v hoteli Sydney je parkovanie zabezpečené ZDARMA na vlastnom hotelovom parkovisku, hneď vedľa hotela.

Pes povolený

Príplatok za psa 22 EUR/týždeň.

Výlety

Podrobné informácie o výletoch a rôzných zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii cestovné informácie . Po celú letnú sezónu bude na Omišskej riviére - Mimice k dispozícii náš minibus, ktorý bude organizovať každý deň rôzne výlety do okolia a zabezpečovať prepravu do letovísk v najbližšom okolí - napríklad na návštevu večerného Omišu alebo Bašky Vody. Je tovhodné najmä pre hostí, ktorí prišli autobusovou dopravou. Ďalšie informácie sa dozviete pri informatívnej schôdzke nasledujúci deň od našej delegátky.

Ak je požadovaný termín na tomto hoteli už obsadený, môžete si pozrieť aj ponuku Vily MARIA alebo apartmánovej Vily Babaja.

Súradnice hotela Croatia Sydney

GPS súradnice: N 43° 24.283´ E 016° 48.306´ (formát: DD MM.mmm stupne° Minúty´)

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Stravovanie

Polpenzia je už zahrnutá v cene, za príplatok 75,00 €/osoba/týždeň si môžete doobjednať aj obedy. Raňajky sú formou švédskych stolov, večere výberom z troch menu, ktoré obsahuje polievku, hlavné jedlo a dezert alebo šalát. Ak by ste si nevybrali z tejto ponuky, ochotný personál Vám rád pripraví iné jedlo podľa Vášho výberu a dohody (za rovnakú cenu). Nie je problém pripraviť aj diétne alebo slané jedlá. Nápoje sa platia zvlášť. Detská polpenzia (pre deti do 6 rokov) v cene 74,00 EUR. Ochutnať môžete aj sudové dalmcijské vína alebo točené pivo. Po celú dobu pobytu sa Vám bude venovať s maximálnou starostlivosťou aj ústretovosťou odborný chorvátsky personál.

Pláže v Mimiciach

Pod hotelom je pomerne veľká a udržiavaná štrková pláž s pozvoľným prístupom do mora. Ak sa vydáte po tejto pláži južným smerom, prídete po 5-tich minútach na druhú, viac prírodnú pláž v Mimiciach, ktorá je menej "osídlená". Borovicový porast siaha až k obom plážam. Vďaka pomerne priestranným a pozvoľne sa zvažujúcim plážam, dobrému prístupu od hotela sú Mimice, a najmä toto pobytové miesto vhodné pre rodiny s malými deťmi, ale aj pre seniorov.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • dieťa do 12 rokov s dvoma platiacimi osobami zľava 50 % z ubytovania
 • osoba na prístelke pobyt zdarma, platí len polpenziu 110,00 €/týždeň
 • seniori od 65 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie s polpenziou/osoba
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie
 • používanie WiFi
 • používanie klimatizácie(40 hod./týždeň)

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • pobytovú taxu 14,00 €/dospelá osoba/7 nocí, 7,00 €/dieťa 12- 18 rokov/7 nocí (dopláca sa na mieste), deti do 12 rokov pobytovú taxu neplatia

Cena dopravy:

Do Mimíc sa môžete dopraviť vlastným autom, alebo Vám zabezpečíme autobusovú prípadne leteckú dopravu. Bližšie informácie o doprave nájdete na stránke doprava do Chorvátska.