Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Hotely na ostrovoch

Hotely na ostrovoch - Chorvátsko

Hotely na ostrovoch lákajú čoraz viac turistov hlavne svojím prostredím (čistým morom a prekrásnymi plážami v romantických zátokách). Na Chorvátskych ostrovoch nájdete bohatú ponuku kvalitných hotelov každej kategórie.

Hotely na CHorvátskych ostrovoch

Ubytovanie je zabezpečené so stravou, samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet, klimatizácia niektoré hotely sú vybavené bazénom s tobogánmy a rôznymi atrakciami pre deti. Samozrejmosťou ubytovanie v hoteloch na ostrovoch je zabezpečené aj parkovacie miesto pre klientov.

Hotely na ostrovoch dovolenka v nich Vám poskytne nádherne priezračné azúrovo modré more, rôznorodá fauna, flóra a bezkonkurenčný čistý, morom a soľou nasiaknutý vzduch. Bezproblémový vstup na ostrovy je zabezpečený trajektovou dopravou, ktorá počas letnej sezóny premáva v pravidelných intervaloch.

Hotely na ostrovoch

hotely na ostrovochpre Vás vyberáme na základe dlhoročných skúseností a požiadaviek klientov samotných. V našej ponuke momentálne nájdete hotely na ostrove Pag nachádzajúci sa priamo v meste Pag. Obľúbenou voľbou klientov je potom najmä hotel Mario, ktorý je v našej ponuke už niekoľkú sezónu a pre svoju obľubu je klientov hojne navštevovaný.

Ubytovanie v hoteli na ostrove Pag prináša celý rad možností. Samotný Pag má krásne historické jadro, ktoré rozhodne stojí za pozretie. Zavítať však môžete aj do ďalších letovísk na ostrove, kde rozhodne odporúčame predovšetkým návštevu mestečka Novalja, ktoré je obklopené krásnymi plážami ocenenými Modrou vlajkou. Vyberať však môžete aj z ďalšej ponuky fakultatívnych výletov, ktoré sú Vám v mieste pobytu k dispozícii.pre Vás vyberáme na základe dlhoročných skúseností a požiadaviek klientov samotných. V našej ponuke momentálne nájdete hotely na ostrove Pag nachádzajúci sa priamo v meste Pag. Obľúbenou voľbou klientov je najmä hotel Mario, ktorý je v našej ponuke už niekoľkú sezónu a pre svoju obľubu je klientov hojne navštevovaný.

Ubytovanie v hoteli na ostrove Pag potom prináša celý rad možností. Samotný Pag má krásne historické jadro, ktoré rozhodne stojí za pozretie. Zavítať však môžete aj do ďalších letovísk na ostrove, kde rozhodne odporúčame predovšetkým návštevu mestečka Novalja, ktoré je obklopené krásnymi plážami ocenenými Modrou vlajkou. Vyberať však môžete aj z ďalšej ponuky fakultatívnych výletov, ktoré sú Vám v mieste pobytu k dispozícii.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie hotely na chorvátskych ostrovoch

Hotel Mario Ostrov Pag

Hotel Mario nájdete priamo v meste Pag, v relatívne pokojnej ulici Strossmayer, ktorá vedie pozdĺž pobrežia oproti starému mestu - cez zátoku. Hotel ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Mario

KÚPIŤ