Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Hotely stredná Dalmácia

Hotely Stredná Dalmácia - Chorvátsko

V oblasti Stredná Dalmácia ponúkame okrem apartmánov aj cenovo dostupné hotely v Strednej Dalmácii. Oblasť strednej Dalmácie začína letoviskom Rogoznica severozápadne od Trogiru a končí prístavom Ploče.

Hotely v Strednej Dalmácii

Hotely v strednej Dalmácii sú zo SR bez problémov dostupné aj vlastnou dopravou (900 až 1000 km). Väčšina cesty, asi 90 % vedie po diaľniciach, cestovanie je teda nenáročné a zvládne ich aj začiatočník. Pri väčšej vzdialenosti, ak pôjdete po starej ceste, môžete 1 - 2 dni venovať veľmi príjemnej prestávke a navštíviť Plitvické jazerá. Na Plitvických jazerách Vám môžeme zabezpečiť ubytovanie za cenu 20 €/osoba/noc.

Izby hotelov v Strednej Dalmácii sú dvoj až štvorlôžkové, vzdialené max 5 minút chôdze od mora (väčšinou však vo vzdialenosti do 200 m). Ponuku hotelov v ďalších destináciách budeme neustále rozširovať, budete si tak môcť vyberať napríklad z hotelov v Južnej Dalmácii alebo hotely na ostrovoch. 

Hotely Strednej Dalmácie

hotely Stredná DalmáciaV našej ponuke nájdete hotely od štandardných kvalít až po luxusné, ktoré sú nadštandardne vybavené. Všetky hotely v strednej Dalmácii sú však na veľmi dobrej úrovni, väčšinou rodinného typu, vybavené prevažne novým nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT TV, minichladničkou, balkónom a internetom (Wi-Fi).
Ak budeme porovnávať hotely v strednej Dalmácii s inými oblasťami Chorvátska potom zistíme, že kvalitou aj cenou sú porovnateľné so severnými oblasťami. Hotely v južných častiach sú nepatrne lacnejšie, ale zase s drahšou dopravou. V podstate teda záleží už len na obľúbenosti jednotlivých hotelov. Medzi najžiadanejšie hotely v strednej Dalmácii jednoznačne patria hotely Baška Voda alebo hotely Tučepi.

Hotely Stredná Dalmácia majú výbornú východiskovú pozíciu pre plánovanie najrôznejších výletov. Z hotelov v Strednej Dalmácii na Omišskej a Makarskej riviére sa môžete vydať napr. Na Fish Piknik, pevnosť Klis, do jaskyne Vranjača, popr. na niektorý z lodných výletov - na ostrov Brač, Korčula alebo polostrov Pelješac.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie hotely v strednej Dalmácii

Hotel Croatia Sydney Omišská riviéra - Mimice

Ubytovanie v Mimiciach v hoteli - za cenu apartmánu!!! Využite mimoriadnú cenovú ponuku. Pobyt v hoteli za cenu pobytu v apartmáne s polpenziou. Ide ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Croatia Sydneylast minute 22%

KÚPIŤ

Hotel Anastasis*** Makarská riviéra - Tučepi

Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi. Hotel je novo zr... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Anastasis***

KÚPIŤ

Hotel Palloma**** Makarská riviéra - Baška Voda

Najnovší hotel v Baške Vode na Makarskej riviére. Úplne novo vybudovaný hotel (kolaudácia máj 2012) ležiaci v srdci Bašky Vody na jednom z najkrajš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Palloma****

KÚPIŤ

Hotel Brzet Omišská riviéra - Omiš

Hotel Brzet nájdete v rovnomennej časti Omišu na pokojnom a tichom mieste v tesnej blízkosti mora. Obklopený je borovicovým lesíkom ktorého vek je vi... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Brzetlast minute 2%

KÚPIŤ