Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Hotely Tučepi

Hotely Tučepi - Chorvátsko

Ak hľadáte výber obľúbených a žiadaných hotelov v Tučepoch, potom neváhajte a pozrite si našu ponuku hotely Tučepi 2015. Nájdete tu obľúbené hotelové kapacity ako napr. hotel Alga, hotel Neptún alebo Afrodita. Ubytovanie na týchto hoteloch môžete získať v našej CK za veľmi prijateľné ceny.

HOTELY TUČEPI

Postupne ponuku "hotely Tučepi" rozširujeme a dopĺňame o ďalšie obľúbené aj atraktívny hotely. Kvalitou i službami sú hotely v Tučepoch porovnateľné so zahraničnými hotelmi v renomovaných letoviskách.
Hotely v Tučepi sú umiestnené pozdĺž dlhých a širokých pláží, zatienených borovicami. Štandardom sú bazény rôznych veľkostí pri každom hoteli. Na väčšine hotelov v Tučepi hrá každý deň živá hudba do neskorých nočných hodín. Vďaka týmto faktom sú hotely Tučepi veľmi vyhľadávané hosťami zo všetkých krajín, vrátane hostí zo Slovenskej republiky. Keďže bývajú hotely Tučepi pomerne rýchlo vypredané, odporúčame neváhať s rezerváciou a objednávať včas. 

Hotely TučepiTučepi sú tiež vyhľadávané vďaka pozvoľnému prístupu do mora, čo ocenia rodiny s deťmi, výhodou sú tiež borovicami čiastočne zatienené pláže. Počas večerov sa môžete prechádzať po 4 km dlhej promenáde, počas ktorej budete lákaní do desiatok reštaurácií a barov, stánkov a predajní s rôznymi spomienkovými predmetmi.

Pri ubytovaní na hoteloch v Tučepi vám vychádza veľmi dobrý pomer kvality a ceny. Ak by ste chceli odporučiť niektorý z hotelov Tučepi, neváhajte sa na nás obrátiť. Hotel Anastasis - obľúbený hotel v Tučepoch, ktorý nájdete v našej ponuke.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Tučepoch

Hotel Anastasis*** Makarská riviéra - Tučepi

Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi. Hotel je novo zr... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Anastasis***

KÚPIŤ