Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Výlety v Chorvátsku > Letecké výlety nad Jadranom

Letecké výlety v Chorvátsku

Cessna 172

Trávite svoju dovolenku na Jadrane? Chcete si ju spestriť netradičným výletom?

letecké výlety v Chorvátsku

Nie je nič krajšie, než si z paluby lietadla prezrieť Jadranské more lemované nádherným pobrežím s mnohými ostrovmi. Zároveň sa dostanete rýchlo a bezpečne na miesta, kam by ste museli ísť dlhú cestu. Dostať sa za 30 minút z Chorvátskeho pobrežia do Talianska je autom nepredstaviteľné a čas strávený v kolónach by vám výrazne skrátil čas vašej dovolenky.

Letecké výlety nad Jadranom organizujeme nielen pre slovenskú a českú klientelu. Neide nám len o to, aby sme vám rýchlo a spoľahlivo sprístupnili zaujímavé a prekrásne destinácie, ale prísne dbáme aj na váš komfort a pohodlie pri lete. Naše lietadlá sú luxusne vybavené. Odbavenie vždy prebieha oddelene v termináloch pre súkromné lety. Posádka daného letu vás bude očakávať v hale na dohodnutom mieste a bude vás sprevádzať k lietadlu a tiež celým letom. Bezpečnosť týchto výletov je pre nás najväčšou prioritou, z toho dôvodu sú naše lietadlá vybavené modernou avionikou vrátane rádionavigácie a satelitných systémov GNSS, ktoré umožňujú lietanie v noci i za znížených meteorologických podmienok. V záujme maximálnej bezpečnosti lietame nad morom dvojmotorovým lietadlami, ktoré sú certifikované pre tento let. Lietadlá sú vždy pravidelne servisované len v značkovom servise a obsluhujú ich len profesionáli - vyškolení piloti s bohatými skúsenosťami.

Letecký výlet Dubrovník, Tivar

Výlet č.1 - Dubrovník, Tivat

 • Kedy: každý pondelok a piatok.
 • Odlet z letiska: Pula, Mali Lošinj, Rijeka, Zadar.
 • Čas odletu: vždy upresnený, väčšinou okolo 8:00 h ráno. Let do Dubrovníka trvá približne 90 minút, do Tivatu o 10 min dlhšie a cesta z letiska do centra mesta cca 15 minút. Preprava autom do centra a späť je už v cene.
 • Odlet späť: vždy okolo 18:00 h večer.

Let prebieha nad prekrásnymi ostrovmi Kornati, Žirje, Hvar, Korčula a Mljet, kde sa Vám s každou minútou letu mení výraz prírody pod Vami s úchvatnnou panorámou. V prípade nepriaznivého počasia (búrky, silného nárazového vetra spojeného so silnými turbulenciami) bude individuálne dohodnutý najbližší voľný náhradný termín výletu.

Letecký výlet San Marino, Venezia

Výlet č.2 - San Marino, Venezia

 • Kedy: každý utorok.
 • Odlet z letiska: Pula, - Mali Lošinj, - Rijeka, - Zadar.
 • Čas odletu: 8:00 h ráno. Let do San Marína trvá cca 40 minút, a následne ďalších 40 minút pre tých, ktorí pokračujú do Benátok. Cesta z letiska do centra zaberie 15 minút (využívaná autobusová doprava v San Maríne, a lodná v Benátkach).
 • Odlet späť: okolo 18:00 h večer.

Výlety nad Jadranom - Split, Brač

Výlet č.3 - Split, Brač

 • Kedy: každý štvrtok.
 • Odlet z letiska: Pula, Mali Lošinj, Rijeka.
 • Čas odletu: vždy upresnený, väčšinou okolo 7:30 h ráno. Let do Splitu trvá približne 60 minút, na ostrov Brač o 20 min dlhšie a cesta z letiska do centra mesta cca 15 minút. Letisko na ostrove Brač je priamo nad známou plážou "Zlatni rat". Preprava autom je už v cene.
 • Odlet späť: okolo 18.30 h večer. Spiatočný let sprevádzaný zapadajúcim slnkom a pohľadom na ostrovy lemované plážami pod Vami je naozaj nezabudnuteľným zážitkom.

Letecké výlety - San Marino, SplitVýlet č.4 - San Marino, Venezia

 • Kedy: každý štvrtok.
 • Odlet z letiska: Split a Brač.
 • Čas odletu: vždy upresnený, väčšinou okolo 9:30 h ráno. Let do San Marína naprieč Jadranským morom trvá približne 75 minút, a následne ďalších 40 minút pre tých, ktorí pokračujú do Benátok. Cesta z letiska do centra zaberie cca 15 minút a je zabezpečená verejnou autobusovou dopravou v San Maríne, a lodné v Benátkach.
 • Odlet späť: je vždy okolo 16:30 popoludní.

Individuálne letecké výlety

Individuálne výlety - vyberte si vlastné destinácie pre Váš výlet

Môžete si vytvoriť Váš originálny neopakovateľný individuálny výlet. K výberu máte dvanásť rôznych destinácií. Váš výlet môžete začať a skončiť v akomkoľvek z uvedených 12 miest (destinácií - letísk), môžete ich tiež ľubovoľne kombinovať a navštíviť v rôznom poradí. Kalkulovaná a účtovaná bude celková letová doba za celý výlet a lietadlo. Je to ideálny variant pre náročných zákazníkov, milovníkov lietania, ktorých neuspokojuje naša ponuka základných výletov. Týmto klientom môžeme odporučiť predovšetkým destinácie, ktoré normálne nemáme v základnej ponuke, ako je napr. prekrásne slovinské mesto Portorož (prístav ruží), alebo úžasný zabudnutý tichý ostrov Unije pre milovníkov pokoja, slnka a prázdnych pláží. Individuálne výlety lietame každú stredu a sobotu.