Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > KONTAKT > O nás

O nás

CK Adria Sun

Naša firma pôsobí v oblasti cestovného ruchu už od začiatku roku 2000. Najprv ako prevádzkovateľ hotela v Chorvátsku, potom sme sa začali venovať ponuke ubytovania v Chorvátsku. Následne sme v roku 2008 založili cestovnú agentúru Adria Sun, ktorej prevádzka sídli na Slovenku v Sabinove.

Vďaka zvyšujúcemu sa obratu a rozširovaniu služieb sa cestovná kancelária neskôr pretransformovala na Adria Sun s. r. o.. Cestovným ruchom sa zaoberáme dostatočne dlhú dobu, aby sme zvládli uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Pri výbere ubytovacích kapacít využívame nielen naše veľmi dobré znalostí miestneho prostredia a kontaktov s miestnymi obyvateľmi ale prihliadame predovšetkým k pripomienkam a prianiam našich klientov.

Preto tiež môžeme poukázať na viac ako prijateľné ceny u väčšiny našich ubytovacích kapacít. Kvalita ubytovania je pritom na vyššej strednej úrovni, v niektorých strediskách ponúkame skôr luxusné ubytovanie. Všetky uvádzané ceny pobytov v Chorvátsku sú konečné, bez ďalších skrytých príplatkov.
Na rozdiel od gigantických CK Vám ponúkame osobitý prístup kedy preferujeme predovšetkým spokojnosť každého klienta, domáce a priateľské prostredie v mieste pobytu a v neposlednom rade prítomnosť nášho stáleho delegáta, ktorý je Vám k dispozícii 24 hodín denne. Tento dôležitý fakt je hosťami často podceňovaný ale v prípade choroby či akejkoľvek núdze - napr. pri dopravnej nehode, úraze Vám môže jeho výpomoc ušetriť veľa času, nervov aj financií. Delegát Vám v mieste pobytu ponúkne a poradí s výberom výletov alebo výlet priamo zaistí.

Hosťom, ktorí cestujú autobusom, môžeme ponúknuť vo väčšine stredísk neoceniteľnú službu - možnosť prepravy minibusom, či na výlety alebo "len" na prepravu do okolitých stredísk ponúkajúcich krásnu večernú prechádzku.

Významným prínosom k spríjemneniu pobytu je tiež široká ponuka rôznych doplnkových služieb - požičiavanie člnov, cestných skútrov, bicyklov a iných športových potrieb.

Zakladáme si tiež na správnosti a presnosti každej informácie, ktorá je uvedená v našej ponuke.

Podľa zákona č. 281/2001 Z.z. o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárii a cestovných agentúr  je naša cestovka poistená proti úpadku poisťovňou UNION.

Vítanou službou pre našich klientov je tiež možnosť pripoistenia, ktoré okrem poistenia liečebných nákladov zahŕňa aj poistenie storna zájazdu za cenu viac než symbolickú: 1,700 €/deň/osoba. Ako ďalšie doplnkové služby Vám môžeme k akémukoľvek zájazdu ponúknuť priobjednanie stravy či dopravy.

Veľká časť klientov už ocenila vyššie uvedené fakty a radi sa k nám opäť vracajú. Budeme preto radi, ak rozšírite ich rady a stanete sa tiež našimi stálymi a predovšetkým spokojnými klientmi.

Prajeme Vám slnečnú dovolenku a šťastnú cestu do niektorého z našich letovísk!

Kontaktné údaje našej CK nájdete „TU


NOVINKOU je uvedenie výberu tých najobľúbenejších lyžiarskych zájazdov do Rakúskych a Talianskych Álp. Prezrite si našu jedinečnú ponuku lyžovanie v Rakúsku a lyžovanie v Taliansku.