Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Drvenik > Penzióny Drvenik

Penzióny Drvenik - Chorvatsko

Penzióny Drvenik nájdete v Strednej Dalmácii, v južnej časti obľúbenej Makarskej Riviéry. Drvenik sa stáva každým rokom čoraz vyhľadávanejšou lokalitou.

Penzióny Drvenik

V penziónoch Drvenik sú k dispozícii dvojlôžkové štúdiá a apartmány pre 4 - 5 osôb. Penzióny Drvenik sa nachádzajú vo vzdialenosti do 100 m od mora. Parkovanie majú klienti zabezpečené priamo pri penzióne zdarma. Penzióny v Drveniku sú štandardne vybavené štýlovým nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, kuchynským kútom, satelitnou televíziou, balkónom, klimatizáciou a WiFi pripojením. Klimatizácia je za príplatok 5 €/deň, WiFi pripojenie je zadarmo. 

Na penziónoch v Drveniku

Penziony v Drvenikuje možné vlastné stravovanie alebo polpenzia, kedy raňajky sú servírované a večere výberom z minimálne dvoch chodov s prílohou, šaláty formou bufetu. Pre spestrenie pobytu si v Drveniku môžete zapožičať bicykle, vodné bicykle, kajaky, motorové aj vodné skútre a drevené člny. Vyberať taktiež môžete z bohatej ponuky výletov, s ktorou Vás zoznámi naša delegátka v mieste pobytu. Vydať sa môžete napríklad na lodné výlety, ktoré sa uskutočňujú v sezóne na ostrov Korčula a polostrov Pelješac.

Penzióny Drvenik tak môžeme odporučiť klientom, vyhľadávajúci ubytovanie na pokojnom mieste pritom ale s pomerne rozsiahlou ponukou služieb.

Keďže sa letovisko Drvenik nachádza v južnej časti Makarskej riviéry, je obľúbené vďaka teplému a predovšetkým stálemu počasiu s minimálnym množstvom zrážok. Predpoveď počasia na nasledujúcich 10 dní môžete zhliadnuť na stránkach počasie Drvenik.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si penzióny v Drveniku

Penzión Palme Makarská riviéra - Drvenik

Veľmi obľúbené ubytovanie v Drveniku pre svoju skvelú polohu priamo pri mori a pre rodinnú atmosféru. Priamo v penzióne je bar a reštaurácia.Penzión ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Palme

KÚPIŤ