Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Drvenik

Ubytovanie Drvenik - Chorvátsko

Ubytovanie v Drveniku je novinkou v našej ponuke. Toto letovisko je idálne pre klientov uprednostňujúcich ubytovanie na pokojnom mieste blízko mora. Ubytovanie v Drveniku ponúkame v penziónoch a apartmánoch strednej kategórie za veľmi príjemnú cenu.

UBYTOVANIE v DRVENIKu

Ponúkané ubytovacie kapacity v Drveniku určite dokážu uspokojiť široké spektrum klientov, či už ide o rodiny s deťmi, seniorov aj klientov s chorobami horných dýchacích ciest, alergiami či kožnými chorobami. Nami ponúkané ubytovanie v Drveniku sa nachádza priamo pri mori alebo v jeho bezprostrednej blízkosti (do 100 m).

Drvenik je veľmi pekné, pokojnejšie letovisko v južnej časti Makarskej riviéry, približne 30 km od mesta Makarská. Krásny výhľad z mestečka aj mora je priamo na pohorie Biokovo. Medzi najväčšie prednosti Drvenika patrí jeho kvalitné ubytovanie, krásne pláže s pozvoľným  prístupom do morských vĺn, čo zaručuje dobré podmienky pre malé deti aj neplavcov. Pláže sú tienené stromami. ubytovanie DrvenikDrvenik často navštevujú osoby trpiace chorobami horných dýchacích ciest a alergiami aj kožnými chorobami. Pomáha im jedinečná klíma, ktorú vytvárajú hory, borovicové lesy a more. V prípade zaplnenia ubytovanie v Drveniku si prezrite stránku ubytovanie Podgora. Toto stredisko leží kúsok severným smerom od Drveniku. Za pozretie tiež stojí najnavštevovanejšie stredisko Baška Voda a jeho ubytovanie v Baške Vode.

V Drveniku je k dispozícii supermarket, pošta, zmenáreň, reštaurácie, kaviarničky, pizzerie, obchody so suvenírmi i miestna diskotéka. Športovo založení návštevníci využijú ponuku vodných športov, nachádzajú sa tu tiež futbalové a basketbalové ihriská. Zapožičať si môžete bicykel alebo zažiť pravé chorvátske rybárčenie a potápanie. Výlety je možné uskutočniť na ostrovy Hvar alebo ostrov Korčula. Obľúbené sú aj individuálne výlety loďou za nízke ceny. Drvenik je ideálne miesto pre letnú dovolenku v Chorvátsku.

Ubytovanie v Drveniku

Ubytovanie v DrvenikuUbytovanie Drvenik, ponúkame v tých najžiadanejších termínoch od mája do septembra, kedy je nielen v Drveniku, ale aj celom Chorvátsku počasie ideálne pre letnú dovolenku. Najteplejšie počasie tu panuje v prázdninových mesiacoch júl a august, kedy je ubytovanie v Drveniku tiež najvyhľadávanejšie a kapacitne najskôr obsadené. Vďaka pozvoľnému prístupu na pláže i do mora možeme dovolenku v Drveniku ponúknuť najširšej klientele.

Pre klientov, ktorí s nami cestujú do Chorvátska, sme pripravili celý rad výletov, ktoré dokážu ešte viac spríjemniť dovolenku pri mori. S bohatou ponukou výletov sú klienti oboznámení našou delegátkou pri informatívnom stretnutí v mieste pobytu.

Vzhľadom k svojej polohe je Drvenik obľúbený vďaka výnimočne teplému a stálemu počasiu s malým množstvom zrážok. Aktuálnu predpoveď počasia môžete zhliadnuť na stránkach počasie Drvenik.

Apartmány Drvenik

Ak hľadáte apartmány v Drveniku, potom už ďalej nehľadajte. V našej ponuke nájdete apartmánovú Vilu Palme s ponukou ubytovania v dvoj až štvorlôžkových apartmánoch alebo štúdiách. Vila Palme sa radí medzi najobľúbenejšie apar... Viac

Penzióny Drvenik

Penzióny Drvenik nájdete v Strednej Dalmácii, v južnej časti obľúbenej Makarskej Riviéry. Drvenik sa stáva každým rokom čoraz vyhľadávanejšou lokalitou. V penziónoch Drvenik sú k dispozícii dvojlôžkové štúdiá a apartmány pre 4... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Drveniku

Penzión Palme Makarská riviéra - Drvenik

Veľmi obľúbené ubytovanie v Drveniku pre svoju skvelú polohu priamo pri mori a pre rodinnú atmosféru. Priamo v penzióne je bar a reštaurácia.Penzión ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Palme

KÚPIŤ

Apartmány Vila Sirena Makarská riviéra - Drvenik

Obľúbené a žiadané pobytové miesto v tesnej blízkosti mora. Vila Sirena je umiestnená v kľudnej časti letoviska Gornja Vala na Makarskej riviére. Kli... PlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Sirenalast minute 17%

KÚPIŤ