Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče

Ubytovanie Duče - Chorvátsko

Ubytovanie v Duče - v Omiši ponúkame v štandardne zariadených apartmánoch v centre Duče. Obľúbené letovisko Omiš - Duče sa rozprestiera v tesnej blízkosti známeho mestečka Omiš. Duče je v podstate predmestím mesta Omiš. Nami vybrané ubytovanie v Duče dokáže uspokojiť aj náročnejšiu klientelu.

UBYTOVANIE V OMIŠi - Duče

Všetky ubytovacie kapacity sú štandardne vybavené a nachádzajú sa neďaleko pekných pieskových pláží. Krásne a pomerne veľké piesčité pláže nájdete tiež na polostrove Pelješac. Ubytovanie nájdete na stránke ubytovanie Orebič.

Ubytovanie Duče - je pokojnejšie, skôr odpočinkové miesto s prevažne piesočnatými plážami dlhými cez 2 km a nadväzujúcimi na pláže v letovisku Omiš. V mestečku Duče nájdete všetko, čo na dovolenke môžete potrebovať - obchody aj obchodíky, reštaurácie, kaviarne, zmenárne, požičovne najrôznejších športových potrieb (cestné i vodné skútre, loďky), atď. Živší denný i  nočný život ponúka blízky Omiš. Hostia, ktorí pricestujú autobusom, sa môžu vďaka dobrému miestnemu autobusovému spojeniu bez problémov dopraviť ako do Splitu, tak aj do rôznych stredísk na Makarskej riviére.

Z ubytovania v Omiši - Duče

Ubytovanie Dučesa môžete vydať na najrôznejšie výlety. Historicky zaujímavý Split je vzdialený asi 20 km severným smerom, na opačnú stranu sa môžete vydať na Makarskú riviéru - Bašku Vodu, Brelu alebo do mestečka Makarska. S ponukou výletov organizovaných z Duče Vás zoznámi naša delegátka pri informatívnej schôdzke. Prehľad výletov v Chorvátsku nájdete "TU".

V letných mesiacoch býva počasie v Duče stále a s minimálnym množstvom zrážok. Ak ste napriek tomu zvedaví, aké počasie môžete v priebehu svojej dovolenky očakávať, navštívte stránky počasie Duče a pozrite aktuálnu predpoveď počasia pre najbližšie dni.

 

 

Apartmány Duče

Apartmány Duče sa nachádzajú na obľúbenej Omišskej riviére. Apartmány Duče sú vzdialené cca 855 km od hraničného prechodu Mikulov. Vila Nedeljko - apartmány v Duče sú umiestnené na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na Jadrans... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Novinka v našej ponuke, Omiš - Duče, Vila Babaja. Vila je situovaná v najobľúbenejšej časti Omišskej riviéry na predmestí Omišu, časti zvanej Duče. T... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ

Fotogaléria