Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Ubytovanie Maslinica

Ubytovanie Maslinica - Chorvátsko

Malá rybárska osada a pokojnejšie letovisko, to je Maslinica, miesto mnohými označované ako perla ostrova Šolta. Maslinica je oázou pokoja, čo zaručuje úplné súkromie aj napriek ubytovanie neďaleko pláží a centra letoviska. Ubytovanie v Maslinici ponúkame v menších apartmánových domoch vo vzdialenosti 80 - 300 m od mora a krásnych štrkových pláží.

UBYTOVANIE V Maslinici

Ubytovanie MaslinicaMaslinica je s ostatnými letoviskami Šolty spojená cestou, čo zaručuje bezproblémové cestovanie po ostrove. Bez obáv tak môžete vyraziť na výlet do ďalších letovísk Nečujam či Stomorska, ktoré leží vo vzdialenosti 14-17 km od Maslinica. V ponuke ubytovania Maslinica nájdete apartmány štandardne až moderne zariadené, ktoré bez obáv uspokoja potreby aj náročnejších klientov alebo rodín s deťmi.

Ubytovacie kapacity sa nachádzajú na miernom kopčeku s nádherným výhľadom na more a celú Maslinica. Z balkónov orientovaných na more tak máte zátoku aj celé letovisko ako na dlani a môžete tu stráviť veľa krásnych chvíľ či romantických večerov pri západe slnka. 

Najobľúbenejším ubytovaním v Maslinici je Vila Stanka, kam sa klienti najčastejšie vracajú. Vyhľadávané sú však aj ďalšie naše ubytovacie kapacity v tejto oblasti a to Vila Nataša či apartmánová Vila Boris. Kapacity bývajú najrýchlejšie obsadené pre prázdninové termíny od júla do augusta, kedy je v prípade záujmu nutná skorá rezervácia.

Z Maslinice môžete vyraziť na celý rad výletov, s ktorými Vás ochotne zoznámi majiteľ ubytovacej kapacity, ktorý Vám súčasne bude pomáhať pri riešení akýchkoľvek prípadných problémov a po dobu pobytu Vám tak bude Vašou pravou rukou, na ktorú sa môžete kedykoľvek počas pobytu obrátiť.

Určite si pozrite

Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica

Apartmány v Maslinici sú charakteristické svojou polohou v miernom kopci, odkiaľ je nádherný výhľad na zátoku, otvorené more s množstvom malých ostrovčekov i celé letovisko Maslinica. Apartmány Mas...

Apartmány Maslinica