Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Ubytovanie mesto Pag

Ubytovanie mesto Pag - Chorvátsko

Ubytovanie v meste Pag zaiste poteší každého, kto do tohto letoviska zavíta. Mesto Pag zaiste rozžiari oči všetkých milovníkov histórie, pretože starobylé centrum, ktorého história siaha až do roku 1443, je skutočným skvostom.

Ubytovanie v meste Pag

Ubytovanie PagPri prechádzke mestom môžete naraziť napr. na Kniežací palác, ktorý sa nachádza na hlavnom námestí, ktorého dominantou je kostol Nanebovzatia Panny Márie. Za zmienku stojí kostol sv. Markéty, veža Skriv a mestská veža, ktorá v minulosti bola jednou z deviatich veží mestského opevnenia.

Ubytovanie Pag ponúkame v novo zrekonštruovanom hoteli Mario, ktorý sa nachádza v pokojnej ulici vedúcej pozdĺž pobrežia, odkiaľ je krásny výhľad na starobylé centrum na protiľahlom brehu zátoky. Hotel Mario je v našej ponuke už niekoľko sezón a klienti tu boli vždy spokojní. Celý rad spokojných klientov sa do hotela, rok čo rok, veľmi rad vracia. 

Hlavná mestská pláž je vzdialená necelých 200 metrov od hotela a pohodlne k nej od hotela zídete. Na pláži je k dispozícii všetko vybavenie - sú tu reštaurácie, rôzne občerstvenie, požičovne skútrov a vodných bicyklov, ihrisko na plážový volejbal, tobogan a podobne. Ďalšie krásne prírodné pláže sú roztrúsené v okolí letoviska a počas pobytu rozhodne stojí minimálne za pozretie. Navštíviť môžete aj pláže ocenené Modrou vlajkou, ktorou sa nachádza v okolí letoviska Novalja, vzdialeného cca 20 km od Pagu. V tomto mieste poskytujeme ubytovanie v apartmánoch Vila Angelina.