Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Podaca

Ubytovanie Podaca

UbytovANIE v Podaci

Novinkou v našej ponuke je ubytovanie v malebnom letovisku Podaca. Jedná se o malú dedinku v južnej časti Makarskej riviéry, ktorú môžeme rozdeliť na tri časti: Kapeć, Viskoviću valu a Ravanje. Podaca sa nachádza medzi letoviskami Zaostrog a Brist a necelé 4 km severne od známeho Gradaca. Veľkou prednosťou ubytovania v Podace je kľud, ničím nerušená dovolenka a krásne pláže, ktoré sú pre túto časť prímoria typické.

V posledných rokoch je ubytovanie Podaca vyhľadávané predovšetkým pre už zmienený pokoj a krásne kamienkové pláže. V letovisku však nechýbajú ani tradičné dalmátske reštaurácie, obchod s potravinami, trh s miestným ovocím a zeleninou, stánky so sezónnym tovarom, suveníry či trafika.

Do našej ponuky ubytovania Podaca sme po novom zaradili peknú vilku nachádzajúcu sa na začiatku hlavnej časti letoviska, len zopár krokov od jednej z krásnych kamienkových pláží a kemp Uvala Borova ležiaci medzi letoviskami Zaostrog a Podacou. V samotnom kempe je k dispozícii reštaurácia, obchod s potravinami aj priestor pre striedanie turnusov. Kemp je po celkovej rekonštrukcii. 

Behom pobytu môžete podniknúť celý rad výletov, a to ako na "vlastnú päsť", tak podľa aktuálnej ponuky nášho delegáta. Odporúčame navštíviť Staru, resp. Gornju Podacu, ktorá sa nachádza na chránenom mieste vysoko nad morom. Viac informácií nájdete na stránke dovolenka Podaca.