Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Šibenik

Ubytovanie Šibenik - Chorvátsko

Ubytovanie ŠibenikUbytovanie v Šibeniku ponúka celý rad možností a ponúk športového i kultúrneho vyžitia. Mesto sa pýši množstvom pamiatok, za zmienku stoja pevnosti sv. Mihovila (pôvodne sveta Ana), Subicevac, Sveti Ivan a v hlbokom prielive sv. Antonína pevnosť sv. Nikola sú skutočným skvostom a v minulosti bránili mesto proti tureckým inváziám.

Ubytovanie v Šibeniku

V Šibeniku sa však koná aj celý rad kultúrnych podujatí, ktoré prebiehajú predovšetkým v letných mesiacoch. Ak využijete ponuku ubytovania v Šibeniku, budete môcť navštíviť napr. Šibenické leto (festival kultúry a zábavy), Medzinárodný detský festival (divadlo, hry, detské súťaže atď.) Alebo Letnú varhanicku školu. Ďalšou zaujímavou ponukou môže byť ubytovanie v Zadare.

Pokiaľ však nie ste prehnaným milovníkov histórie či kultúry a hľadáte skôr športové vyžitie, potom aj v tejto oblasti Vám Šibenik dokáže poskytnúť veľmi bohatú ponuku. Šibenik má výborné podmienky pre vodné športy - jachting, potápanie (sú tu aj potápačské školy). Na novo otvorenom kúpalisku Jadrija si môžete zahrať plážový volejbal, basketbal, stolný tenis a iné. Vyskúšať však môžete aj bungee-jumping zo šibenského mosta cez rieku Krku, čo turisti túžiaci po adrenalíne zaiste ocenia.

Ubytovanie Šibenik pripravujeme, môžete si však pozrieť našu ponuku ubytovania na ostrovoch v Chorvátsku, kde ponúkame predovšetkým ostrovy Brač, Šolta a Pag - medzi najobľúbenejšie ubytovacie kapacity patria Apartmány Vila Blanka (Brač) a Apartmány Vila Željko (Šolta).