Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Starigrad - Paklenica

Ubytování Starigrad - Paklenica

ubytování starigrad (Paklenica)

Starigrad - Paklenica je veľmi obľúbené turistické letovisko s viac ako tisíc miestnymi obyvateľmi. Vzhľadom k blízkosti hôr je táto lokalita atraktívna aj pre horolezcov a vyznávačov pešej turistiky, ktorí do týchto končín zavítajú, aby si vychutnali krásu Národných parkov Paklenica či Velebit. Ubytovanie Starigrad - Paklenica je teda veľmi žiadané a často čoskoro vypredané, s rezerváciou preto nie je dobré otáľať.

Ubytovanie v letovisku Starigrad - Paklenica ponúkame v priestranných kvalitne vybavených apartmánoch vo vzdialenosti iba 50 metrov od mora. Vďaka atraktívnej polohe v severnej Dalmácii je ubytovanie Starigrad veľmi dobre dostupné z Českej republiky, napr. Od Brna je Starigrad vzdialený iba 747 km, ďalej z Prahy 892 km, Českých Budějovíc 747 km, Plzne 881 km...

Starigrad je súčasťou Paklenické riviéry, nazývané aj ako Starigradské riviéra, pod ktorú spadajú ešte letoviska Seline a Tribanj. Pláže sú tu kamienkové, niektoré ocenené tzv. "Modrou vlajkou". More je v tejto oblasti krištáľovo čisté, čo spoločne s pozvoľným vstupom do mora robí z tejto oblasti takisto lokalitu ideálny aj pre rodiny s deťmi. Na svoje si však prídu aj vyznávači naturizmu, pre ktoré sú tu v okrajových častiach letoviska vyhradená "nudistické" pláže.

Pláže v letovisku nebývajú preľudnené, klienti si teda môžu užívať pokoja, oddýchnuť si a zrelaxovať v tejto jedinečnej lokalite pri šumenie mora a s jedinečným výhľadom na majestátne pohorie Národného parku Paklenica.

Viac informácií o letovisku nájdete na stránke dovolenka Starigrad.