Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrovy v Chorvátsku > Ubytovanie Sutivan

Ubytovanie Sutivan - Chorvátsko

Pozrite našu ponuku ubytovania v Sutivane, kde pre Vás ponúkame kvalitne vybavené apartmánové domy v pokojnej časti letoviska a pritom v dobrej dostupnosti pláží aj centra. Veríme, že naša ponuka ubytovania Sutivan dokáže svojou kvalitou uspokojiť aj náročnejšiu klientelu. Ubytovanie v jednom z najobľúbenejších letovísk na Brači poskytujeme v dvoj až šesťlôžkových apartmánoch vo vzdialenosti 80 - 200 metrov od pláží.

UBYTOVANIE v SUTIVANe

Ubytovanie v SutivaneSutivan je pomerne frekventovaným cieľom letných dovoleniek. Letovisko svojim návštevníkom ponúka bohaté možnosti športového i kultúrneho vyžitia. Z kultúrnych akcií za zmienku stojí Deň obce na sviatok Sv. Ivan s ľudovou veselicou (24. júna), Rybárska noc (24. júla), Sutivanské leto (koná sa v termíne od 1. do 20. augusta) a Slávnosť Sv . Roka (16. augusta). Stále väčšej obľube sa však tešia aj športový festival s medzinárodnou účasťou - Vanka Reguly - ktorý sa koná vždy druhý týždeň v júli a je sprevádzaný aj bohatým zábavným programom, ktorý trvá do neskorých nočných hodín.

Ubytovanie v Sutivane

Ubytovanie Sutivanje vyhľadávaným najmä v termínoch od mája do septembra, kedy na ostrove panuje stále a teplé počasie a zároveň sa tu v tomto období koná najväčšie množstvo sprievodných akcií, ktoré návtěvníci mesta zaiste ocenia. Priamo v Sutivane Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v apartmánoch Vila Blanka a Vila Drago.

Zo Sutivanu môžete vyraziť na celý rad výletov po ostrove Brač aj mimo neho. Za návštevu stojí prírodný park Sutivan nachádzajúci sa necelé 3 kilometre od letoviska, ktorý je okrem iného vybavený aj originálnou zoologickou záhradou, ktorá iste poteší aj tých najmenších návštevníkov. Ďalej je vybavená aj ihriskom, nielen detskými, ale aj väčšími pre rekreačné športy a malou reštauráciou, kde môžete svoju prehliadku parku príjemne zakončiť. Navštíviť tiež môžete aj ďalšie obľúbené letoviská ostrova Brač - Supetar a Bol, kde sa nachádza jedna z najkrajších pláží Jadranu - pláž Zlatni rat.

Po veľkom dopyte ubytovanie na Zlatom Bole sme pre Vás zaradili do ponuky aj apartmány nachádzajúce sa v tejto obľúbenej lokalite. Apartmány Mija sa nachádzajú vo východnej časti mestečka Bol a od svojho zaradenia do ponuky sa tešia veľkej obľube.

Určite si pozrite

Apartmány Sutivan

Apartmány Sutivan

Apartmány v Sutivane možno charakterizovať ako lacné a kvalitné. Ďalšou veľkou výhodou je rodinné prostredie, kde sa cítite naozaj ako doma. Na Brači aj na Sutivane nie sú apartmánové domy prehnane v...

Apartmány Sutivan