Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Ulcinj

Ubytovanie v Ulcinji - Čierna Hora

Chcete si užiť nekonečných piesočnatých pláží a dovolenka v Španielsku či Taliansku sa Vám už zunovala? Potom je úplne jasnou voľbou dovolenka v Ulcinji. Nielen, že tu nájdete 13 km dlhú pláž pokrytú tým najjemnejším pieskom, ale k dispozícii je Vám tu aj celý rad reštaurácií a plážových atrakcií za rozumné ceny.

ubytovanie Ulcinj

Ubytovanie v Ulcinje je cenovo veľmi dostupné a dosiahnuteľné takmer pre každého. V našej ponuke ubytovania v Ulcinje nájdete kapacity najrôznejších kategórií, medzi ktorými si vyberie prakticky každý. Luxusný hotel s all inclusive priamo pri pláži uspokojí predovšetkým náročnejších klientov, penzióny a apartmány sú naopak určené rodinám s deťmi, mladým párom a všetkým tým, ktorí si luxus štvorhviezdičkového hotela nemôžu dovoliť.

Všetky naše kapacity sa nachádza maximálne 200 m od začiatku veľkej pláže v Ulcinje, ktorá  ponúka veľa možností. Ak sa prechádzate radi pozdĺž mora, potom je tunajšia pláž úplne ideálna a chôdza po mokrom piesku veľmi príjemná. Vstup do mora je po celej dĺžke veľmi pozvoľný a vďaka tomu úplne ideálny ako pre rodiny s deťmi, tak aj klientov s pohybovým hendikepom či seniorov.

Nami vybrané kapacity sú na veľmi dobrej úrovni a za nízku cenu. Izby aj apartmány sú veľmi dobre zariadené a poskytujú všetko, čo u daného typu ubytovania očakávate. Majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu a väčšinovo aj wi-fi pripojenie k internetu. Vo väčšine kapacít je na izbách k dispozícii aj chladnička. Spoločná kuchyňa je v týchto prípadoch k dispozícii na každom poschodí. U apartmánov je samozrejmosťou vybavený kuchynský kút priamo v rámci vybraného apartmánu.

Poloha Ulcinju navyše umožňuje podniknúť celý rad výletov a to ako do Ulcinjského starého mesta, tak i širokého okolia. Vyraziť môžete na výlet do Albánska (Tirana), ku SKADARSKÉMU jazeru či do historického mestečka Stari Bar. Pripravený je tiež výlet do Boky Kotorskej. Viac informácií k výletom Vám poskytneme priamo v cestovnej kancelárii, príp. Vás s výlety zoznámi delegát priamo na mieste pobytu.

Z našej ponuky ubytovania v Ulcinj Vám môžeme odporučiť predovšetkým penzión Aksa, ktorý sa nachádza necelých 150 m od začiatku 13 km dlhej piesočnatej pláže nazývanej "Velika plaža".

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Ulcinj

Bohatá ponuka apartmánov pri ulcinjskej pláži nazývanej Velika plaža zodpovedá dopytu našich klientov po tomto letovisku. Pri výbere apartmánov v Ulcinj sme dbali nielen na ich kvalitu, ale zároveň sme vyberali také apartmány,... Viac

Penzióny Ulcinj

Zlatým stredom medzi ubytovacími kapacitami sú dlhodobo penzióny. Poskytujú kvalitné ubytovanie na úrovni lepších apartmánov a zároveň ponúkajú možnosť stravovania priamo v objekte. Možnosť stravovania priamo v penzióne je nes... Viac

Najobľúbenejšie Ubytovanie v Ulcinji

Penzión Aksa Čierna Hora - Ulcinj

Penzión je umiestnený v pokojnejšej časti Ulcinj iba 150 m od piesočnatej pláže nazývanej Velika Plaža v prvej línii penziónov a hotelov. Velika plaž... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Aksalast Minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Arijan Čierna Hora - Ulcinj

Novopostavená vila s výbornou polohou, iba 250 m od piesočnatej pláže v Ulcinje (Velika plaža). Vila ARIJAN sa nachádza iba 100 m od Penziónu Aksa, k... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila ArijanLAST MINUTE 15%

KÚPIŤ