Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Istria > Ubytovanie Umag

Ubytovanie Umag - Chorvátsko

V okolí mesta Umag je niekoľko rekreačných celkov, napr. Stella Maris, Punta, Katoro alebo Polynesia. Miestne rekreačné časti majú krásnu prírodu, upravené parky a borovicové lesy. Ideálne na prechádzky alebo prípadne na behanie, jazdenie na kolieskových korčuliach a pod. Vo väčších hotelových komplexoch sú usporiadávané tematické večery alebo kultúrne programy, takže sa určite nebudete nudiť.

Ubytovanie v Umagu

Ubytovanie Umag ponúka širokú škálu ubytovacích kapacít, od hotelov, cez apartmány alebo ubytovanie v súkromí až po kempy s karavánami  alebo bungalovy. Najväčší kemp je Park Umag, ktorý sa nachádza cca 8 km od centra. Pôvodne bol nudistický. Nájdete tu ďalšie kempy ako napríklad  Finda od Umagu je vzdialený 5 km od. Alebo 7 km severne je Savudriji a 9 km severovýchodne je Kanegra.

Ubytovanie v Umagu je ideálny aj pre rodiny s deťmi, pretože sú tu detské ihriská, vstup do mora je na niektorých miestach pozvoľný a v okolí pláží sú borovice, kde sa môžu schovať pred slnkom.

Vašej pozornosti by nemala uniknúť ponuka dovolenka stredná Dalmácia. Stredná Dalmácia láka každoročne najviac turistov z celého sveta. Medzi oblasťami Chorvátska je dovolenka v Strednej Dalmácii tou najobľúbenejšou. 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria