Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Vodice

Ubytovanie Vodice - Chorvátsko

Letovisko Vodice je medzi turistami stále viac obľúbené, patrí k najatraktívnejším letoviskám Severnej Dalmácie. Názov mestečko získalo vďaka početným prameňom pitnej vody, ktoré sa priamo v mieste i okolí nachádzajú. Veľkým lákadlom mesta je dlhá prírodná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je miestami doplnená kamennými mólami. Okolité borovicové lesy poskytujú príjemný tieň. Ubytovanie Vodice si iste zamilujete.

Ubytovanie vo Vodiciach

Stará časť mesta poteší každého milovníka histórie - krivolaké uličky s malými kamennými námestíčkami ukrývajú celý radov najrôznejších obchodov, štýlových reštaurácií i taverien.

Ubytovanie vo Vodiciach zaistíme vo vilách, domoch, hoteloch alebo kempoch. Záleží na každom klientovi, akému ubytovaniu dáva prednosť. Vodice sa nachádzajú cca 12 km od mesta Šibenik, v malej zátoke, takže sa môžete ubytovať aj v tomto meste, prípadne si urobiť iba výlet. Šibenik nájdete tiež v ponuke fakultatívnych výletov pre letovisko Vodice. Mimo neho môžete vyraziť na  výlet tiež do Národného parku Krka či Kornati. S kompletnou ponukou fakultatívnych výletov Vás zoznámi delegát v mieste pobytu.

K prechádzkam láka miestna marina, kde kotví mnoho jácht, rybárskych aj výletných lodí. Jedinečné sú tiež miestne promenády, kde sa môžete prejsť aj vyhliadkovým vláčikom. Pozdĺž pláže môžete dôjsť až do susedného letoviska Tribunj, odkiaľ môžete sledovať nádherný západ slnka.

Počas ubytovania vo Vodiciach môžete využiť bohatú ponuku zábavy a to ako cez deň, tak aj v noci. Na plážach sú to najrôznejšie vodné atrakcie - jazda na banáne, skútri, pedálovej lodi, člne, tobogany a i. Večer sa naopak Vodice premenia na miesto veselé, rušné a čarovné pri západe slnka.

V Severnej Dalmácii Vám môžeme ponúknuť ešte ubytovanie v Zadare a Pakoštane.

Apartmány Vodice

Ak hľadáte ubytovanie v rušnejšom letovisku s množstvom zábavy, dlhými plážami a krásnymi historickými domčekmi a kamennými námestíčkami v centre, potom sú pre Vás apartmány vo Vodiciach tou správnou voľbou. Kvalitné ubytovanie... Viac

Najobľúbenejšie Ubytovanie vo Vodiciach

Apartmány Vila Ivan Šibenická riviéra - Vodice

Nádherná luxusná vila s bazénom sa nachádza v pokojnej časti obľúbeného letoviska Vodice v Severnej Dalmácii. Bazén s rozmermi 8x4 m môžu hostia bezp... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila IvanLast minute 10%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Zdravko Chorvátsko - Vodice

Apartmány Zdravko sa nachádzajú v pokojnejšej časti obľúbeného letoviska Vodice, pritom iba 150 m od krásnej kamienkovej pláže. Centrum je vzdialené ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila ZdravkoLast minute 2%

KÚPIŤ