Telefón+420 725 800 414
+420 773 262 768

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.cz

Drvenik - Vila Sirena

Poloha na mape: N 43,15441     E 17,24474

last minute 17%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Drvenik > Apartmány Drvenik > Apartmány Vila Sirena

Apartmány Vila Sirena

Plážpriamo pri vileObchod Stravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Obľúbené a žiadané pobytové miesto v tesnej blízkosti mora. Vila Sirena je umiestnená v kľudnej časti letoviska Gornja Vala na Makarskej riviére. Klientom ponúka luxusné ubytovanie v Drveniku za nízke ceny. K príjemnému večernému posedenie je tu pripravená terasa priamo pri pláži s výhľadom na more. Na terase je k dispozícii aj krb. Vila je obľúbená predovšetkým pre svoju polohu priamo pri mori a príjemnú rodinnú atmosféru.

Drvenik je pokojné letovisko v južnej časti Makarskej riviéry. Obľúbené je predovšetkým vďaka dvom prekrásnym zátokám a prírodným plážam, služby sú pritom na veľmi dobrej úrovni. Z Drveniku je trajektové spojenie na ostrov Hvar, čo hostia využívajú k výletom.

Mám otázku

Ubytovanie

Na Vile Sirena sú k dispozícii štúdiá pre 2 - 3 osoby. Každé štúdio má svoje sociálne zariadenie, kuchynku, balkón s priamym výhľadom na more. Vila Sirena  ponúka apartmány pre 4 osoby s možnosťou prístelky. Apartmány majú svoje sociálne zariadenie, kuchynku a oddelené spálne. Väčšina apartmánov má balkón. Klientom je k dispozícii terasa s posedením a krbom priamo pri pláži s výhľadom na more.

Parkovanie

Pre hosti vily je zabezpečené parkovanie priamo pri vile zdarma.

Výlety

Odporúčame výlet do mesta Makarská, ktoré je vzdialené iba 30 km alebo Gradacu, ktorý leží 20 km od ubytovania v Drveniku. Krásne sú aj prechádzky po skalnatom prírodnom pobreží, ktoré má ideálne podmienky pre potápanie. V miestnej požičovni si môžete zapožičať drevené člny, kajaky, motorové aj vodné skútre a vodné alebo cestné bicykle. Výlety loďou sa uskutočňujú v sezóne na ostrov Korčula a Pelješac. Bačinské jazera sú vzdialená iba 25 km. Z Drveniku sa organizuje aj rafting na rieke Cetina.

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete na stránke výlety v Chorvátsku.

Ak je požadovaný termín v týchto apartmánoch obsadený, môžete si pozrieť našu ďalšiu ponuku ubytovania v Drveniku - Penzión Palme.

Stravovanie

Vlastné alebo Vám môžeme zabezpečiť chutnú polpenziu v miestnej reštaurácii. Raňajky sú servírované. Na večeru je výber z minimálne dvoch chodov i s prílohou. Šaláty sú formou bufetu.

Polpenzia za príplatok:

120 €/os./7 nocí, 154 €/os./9 nocí,
170 €/os./10 nocí, 190 €/os./11 nocí,
242 €/os./14 nocí.

Pláž

Vila Siréna stojí priamo pri pláži. Pláž je kamienková. Drvenik sa skladá z dvoch častí. Gornja Vala je menšie a pokojnejšie a Donja Vala. V Gornja Vala nájdete tiež pláže prírodné kamienkové, lemované borovicami. V Gornja Vala sú pláže vybavené sprchami a v ich blízkosti sa nachádza reštaurácia a občerstvenie. Pláže sú vhodné aj pre malé deti.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď počasia v Chorvátsku.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.
Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Fotogaléria

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Do Chorvátska sa dá dopraviť vlastnou dopravou, autobusom alebo lietadlom.